Зустріч із представниками ЗМІ

04 грудня 2019 року, (час уточнюється),  в Готельному комплексі «Мир» відбудеться Зустріч із представниками ЗМІ, головною темою якої є впровадження в Луганській області проекту  «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України», що реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та Міжнародною неурядовою організацією «Save the Children» за підтримки RadioAid (Швеція).

Для кожної людини отримання освітніх послуг є найважливішим кроком до набуття знань, комунікації та соціалізації, а для дитини з особливими освітніми потребами та її родини, цей процес набуває особливого значення, потребує спеціального підходу, знань, якісної та скоординованої між секторальної співпраці фахівців.

Інклюзивна політика в Україні переживає складний процес становлення, ментального переосмислення, труднощів, недоліки чого відчувають на собі діти з інвалідністю.

В Луганській та Донецькій областях, які зазнали всі тяжкості війни, тема інклюзивної освіти стала болісною. Серед головних супутніх проблем є відтік викладачів, профільних фахівців, який, за доповіддю Моніторингової місії ООН, продовжується.

Тож сьогодні в Луганській області існуючі проблеми інформаційної, методичної, правової, соціокультурної допомоги для викладачів, батьків, неурядових та державних організацій, які працюють в сфері надання освітніх послуг дітям є дуже великими. Саме тому, інноваційні програми та методики проекту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України» мають для Луганщини надзвичайну важливість.

Що протягом двох років буде впроваджувати даний проекту? Які завдання та ідеї він приніс в Луганську та Донецьку області? Яких результатів ми маємо досягти? Яке коло соціальних партнерів буде залучено до його реалізації? Про все це дізнаються журналісти під час зустрічі 04.12.19., яка відбудеться в Готельному комплексі «Мир», (час уточнюється). Реєстрація (час уточнюється).

На учасників зустрічі чекає смачна кава та позитивний настрій, спрямований на допомогу нашім дітям.

Організатори — Національна Асамблея  людей з інвалідністю України, Міжнародна неурядова організація «Save the Children».

Інформаційна підтримка на обласному рівні – Управління молоді та спорту ЛОДА, ЛОМГО АМІ-СХІД.

Детальну інформацію можна отримати:
centradaptaciii@gmail.com