Сєвєродонецьк, відбудеться відкриття Жіночого клубу «Берегиня».

03 грудня 2019 року, 15.30, в готельному комплексі МИР, м. Сєвєродонецьк, відбудеться відкриття Жіночого клубу «Берегиня».

Головною метою є сприяння у всебічному розвитку, в збільшенні можливостей та  адаптації; психологічній, правовій, творчий, професійній допомозі жінкам/дівчатам з інвалідністю Луганської області, жінкам, які виховують дітей з інвалідністю/з особливостями, ВПО, мешканкам відділених районів, міст та селищ; проживають на лінії розмежування.

До роботи клубу будуть залучені фахівчині та фахівці різних напрямків діяльності – медичного, освітнього, мистецького, тощо.

Необхідність створення Жіночого клубу було підтримано жінками Луганщини під час проведення Всеукраїнського Форуму «Жінка з інвалідністю – міфи та реальність» (27-28.11.2018) https://naiu.org.ua/zhinka-z-invalidnistyu-mify-ta-realnist/

В програмі заходу 03.12.19:

  • офіційне відкриття
  • обговорення ідей, завдань, планів
  • дитячий майстер клас (під час роботи жінок — мам);
  •  соціокультурна програма;
  • кава та спілкування;

Інформація: восени 2019 для жінок/дівчат Луганщини в рамках роботи Клубу вже розпочаті консультації фахівців, індивідуально та он-лайн. Жінки отримують консультування по збереженню жіночого здоров’я, оздоровчих технологій, правові консультації, сприяння в отриманні технічних та інших засобів реабілітації (електричні візки, милиці, засоби особистої гігієни), тощо.

На сьогодні відбулися індивідуальні та онлайн зустрічі із Давидовою Юлією — професором, доктором медичних наук, завідуючою відділенням гінекології ПАГ; з Алісою Ліманською – кардіологом – терапевтом, науковим співробітником ПАГ; Вікторією Барановою – ведучим психологом; з юристами, правозахисниками; майстрами зі Східних методик оздоровлення.

05.12. учасниці клубу (мами діток з інвалідністю) зможуть зустрітися з відомим фахівцем —  Оленою Скрипко – керівником Всеукраїнського напрямку «Батьки за раннє втручання» захід підтримується Міжнародною організацією Save the Children та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

В літку 2019 року, Жіночий клуб «БЕРЕГИНЯ» розпочав свою діяльність на території Києва  — для жінок з інвалідністю, ВПО, для мам дітей з інвалідністю Луганської та Донецької областей до яких приєдналися мешканки Києва – жінки/дівчата вразливих категорій.

В столиці діяльність Жіночого клубу «Берегиня» підтримується Міжнародним жіночим клубом м. Києва, який здійснює свою діяльність виключно на території столиці.  https://ami-cxid.org/category/activity/women-s-club-beregynia/

Організатори на всеукраїнському рівні – Національна Асамблея  людей з інвалідністю України

 Організатори в Луганській області – Управління молоді та спорту ЛОДА, ЛОМГО АМІ-СХІД

За всебічної підтримки: Спілки Союз Самарітян України Київське відділення

ВГО «Особлива жінка»

Луганське обласне відділення фонду соціального захисту людей з інвалідністю

Детальну Інформацію можна отримати:
centradaptaciii@gmail.com
ami-cxid@ukr.net