Житлові проблеми були й залишаються для людей з інвалідністю ВПО найактуальнішими та болючими

Представники ЛО Центру соціокультурної адаптації молоді з ОФМ, родини ВПО Луганської області, де виховуються діти та молодь з інвалідністю, представники НУО прийняли участь у засіданні з житлових питань.

Було визначено, що житлові проблеми були і залишаються для людей з інвалідністю ВПО найактуальнішими та болючими. Серед головних питань проблематика постановки на облік, збір документів, невизначеність щодо доходів родини, яка збирається стати в чергу на тимчасове чи соціальне житло та ціла низка питань, які негайно потребують вирішення.

Нарада відбулася за участю Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України щодо реалізації прав на житло для людей з інвалідністю з числа ВПО, Сушкевича В.М. Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю), Калупасі І. М. директора Департаменту соціально-гуманітарної політики та внутрішньо переміщених осіб), Ковальчука В. П. заступника директора Департаменту соціально-гуманітарної політики та внутрішньо переміщених осіб- начальник відділу з питань соціального захисту), представники НУО з числа ВПО з різних куточків України.

Організатор — офіс Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідінстю.

Логістика щодо залучення учасників із Луганської області ЛОЦСКАМОФМ за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА.