Ми — футбольний народ!

З 08 по 22 жовтня в Україні проходить НЕДІЛЯ ФУТБОЛУ, яка проводиться спільно із Міжнародною організацією FootballPeople (Великобританія). Дана організація створює умови до участі у подіях пов’язаних із футболом, незважаючи на фізичне, матеріальне, соціальне становище дітей та молоді.
Мета: організація та проведення заходів, освітніх заходів та заходів проти дискримінації, а також для сприяння соціальній інтеграції в футбол.

В рамках FootballPeople weeks 2020 Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ спільно з ЛОО «АМІ-Схід» оголошує інтегрований творчий оn-line конкурс малюнків для дітей та юнацтва «We are a football people!» (Ми-футбольний народ!.)
Керівник проекту в Луганській області голова Міжнародних програм Niels van Muijden: «It is the largest campaign for social change in football and we are glad we received over 300 applications from 70 countries». ( Це потужна компанія з соціальних змін в футболі і ми дуже радіємо тому, що отримали більше 300 заявок із 70 країн світу!).

Організатори: FARE network #FootballPeople (Великобританія) спільно з ОКУ «ЛОЦСАМОФМ», ЛОО «АМІ-СХІД».
Підтримка заходів для дітей та молоді в ТИЖДЕНЬ ФУТБОЛУ — Управління молоді та спорту Луганської ОДА