Зайшла друга партія вантажу для функціонування центру у Львові, який підтримує людей з інвалідністю та їх родини, які постраждали від військової агресії.
Офіс урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю за підтримки Латвії, разом з латвійською організацією SUSTENTO Gunta Anča, з Европейським форумом людей з інвалідністю планує і далі розвивати центри допомоги в Україні.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/04/277552372_4990399171019667_7819400628681147761_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/04/277585645_4990399277686323_6808911183407171760_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/04/277564391_4990414811018103_9029339083108137168_n-485x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/04/277790044_4990399414352976_5409641415556105906_n.jpeg)
Зустріч на вокзалі, транспортне доставлення, поселення, надання засобів особистої гігієни, харчування, ліки, меддопомога, супровід — все це є безцінним для людей з інвалідністю, які вимушені покинути домівки, евакуйовані у надважких умовах з підвалів та знаходяться декілька діб в дорозі.
Дякуємо за всебічну підтримку Львівську обласну державну адміністрацію, Zoreslava Liulchak