Арт-терапевтична підтримка в стресових умовах військових дій

Арт-терапевтична підтримка останніми роками доказала свою незаперечну дієвість для дітей та молоді з особливостями розвитку та їх сімей, які опинились в стресових умовах військових дій. Вона допомагає притупити біль від пережитого жахіття, переключитись на радість творчості, цікаві відкриття, спокій та споглядання прекрасного.

Квітень, що минає, був насичений зустрічами, які дарували радість творчого спілкування з сім’ями таких діток і це насправді стало суттєвою підтримкою для нас усіх. Такі зустрічі відбувались онлайн та вживу – у Полтаві, яка приймає тисячі біженців з палаючого Сходу країни. На такі зустрічі в обох випадках приходять сім’ями – мами, татусі, бабусі з дітками; вони разом створюють прекрасне, багато спілкуються з іншими сім’ями і в дружній атмосфері почувають себе емоційно стабільніше.

Творчі майстер-класи із застосуванням різних напрямків арт-терапії відбуваються щодня з понеділка по п’ятницю. Квітневі зустрічі були присвячені весні, відновленню, пробудженню та позитиву. Мотали традиційних слов’янських Лялечок – Благополучницю, Веснянку, Сонячного Коника, Великоднього Кролика. Методом правопівкульного (інтуїтивного) малювання створювали свої неповторні полотна. Малювали котиків, пташок, зайчиків, кольорову зебру, казкову принцесу і неймовірні пейзажі. Під чарівну парасольку ховали від негод себе та найдорожче – друзів, родину, країну, домашніх тваринок.

Вивчали кольори, їх поєднання та застосування.

Учасники з великим зацікавленням ставляться до зустрічей. Іноді навіть дуже боляче, коли бачиш, як дітям не вистачає творчого спілкування та яскравих кольорів життя…

Ми готові до нових цікавих зустрічей, до яких запрошуємо приєднуватись усіх бажаючих, адже разом ми – дружна творча сім’я. А разом нам нічого не страшно.

Заняття веде арт-терапевт Наталія Діда

Працюємо за підтримки Глобального Фонду для дітей #Global_Fund_for_children