Вокальна студія «Тоніка»

Вокальна студія «Тоніка» — це вокальні терапевтичні заняття, які спонукають дітей та молодь відволіктися від  напруги сьогодення, забути про депресію та, на деякий час, зануритися у дивне мистецтво співу. Співи, або вокал — це різновид музичного виконання, майстерність володіння співочим голосом. Вокал розділяється на різні види в залежності від його стилістики, використовуваних прийомів, а також характеру взаємодії виконавців.

На заняттях і онлайн, й офлайн опрацьовуємо вправи по розвитку вокальних здібностей та вокального дихання. Напрацьовуємо вправи для укріплення м’язів артикуляційного апарату. Вправи на розвиток артикуляції та дикції, допоможуть вам напрацьовувати чітку дикцію та формувати природну артикуляцію, без затисків. Дуже важливо мати хоча б елементарні відомості про співочу опору дихання та типи дихання. Яким саме повинен бути характер вдиху та видиху!

Зараз вокальна студія «Тоніка» працює, переважно, в онлайн режимі. Територіально вона  розташована у місті Умань Черкаської області. Студія працює на базі уманської громадської організації «Шлях добра». Її відвідують  діти та молодь з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи та діти з сімей, які знаходяться за межами нашої країни. На заняттях крім виконання розспівок, вокальних вправ, вправ на розвиток опорного дихання, розучування та виконання пісень, учасники обмінюються своїми  досягненнями, перемогами, а, іноді, й страхами та  переживаннями.  Діти та молодь завжди привітні, звертаються одне до одного з повагою.

Студія працює і в реалі, тобто в режимі «офлайн». Говорячи про офлайн роботу, яка відбувається в м. Умань, слід зазначити декілька концертів для волонтерів та військовослужбовців, які учасники занять у студії, що мешкають на території міста і району. Мета концертів – підтримка патріотичного духу та підняття бойового настрою.  

20 червня було проведено захід до Всесвітнього дня біженців «Право на пошук безпеки», за участю солістів вокальної студії «Тоніка». Солісти студії є знаними в Умані і за її межами. Ми пишаємося численними здобутками, званнями і нагородами, які наші діти отримували протягом занять у студії. Але, важливішим і вагомішим результатом роботи студії вважаємо реабілітацію і соціалізацію наших учасників, що триває навіть у важкі для України часи.