Онлайн заняття зі сценічної майстерності «ТАЛАНТ-клуб»

Під час військових дій діти та молодь залишаються найбільш вразливою категорією та потребують психологічної підтримки з боку дорослих. Щоб допомогти знизити рівень стресу і впоратися з емоційним навантаженням ми злучаємо їх до онлайн занять зі сценічної майстерності «ТАЛАНТ-клуб».

Завдання нашого напрямку: підтримати дитину, допомогти адаптуватись до нового життя та сьогоденних реалій, підтримувати й зберігати рівновагу через театральне мистецтво. На заняттях кожен знаходить спосіб проявити себе та водночас відволікатись від проблем.

Кожного заняття ми ретельно працюємо над правильною вимовою звуків, роботою мовно-дихального апарату, фонетикою і орфоепією української мови, опановуємо основи постановки голосу і отримуємо необхідні знання та вміння зі сценічного мовлення. Використовуємо вправи для розігріву голосу, роботи з дикцією, скоромовки та чистомовки, артикуляційну гімнастику, самомасаж обличчя.

Заняття проводяться групові та індивідуальні, де ми вчимося працювати з віршами, гуморесками, прозою, казочками. Формуємо вміння емоційно, інтонаційно та виразно характеризувати персонажів за допомогою мовлення, міміки, жестів. Розвиваємо вміння імпровізувати.

Наша найактивніша учасниця Маринка говорить, що «… знаття зі сценічної майстерності дають змогу відволікатися від проблем сьогодення, забувати жахіття війни, дозволяють з головою поринути у чарівний світ поезії…»

Мама дитини з ООП написала: «Дякую, що є можливість займатися на онлайн уроках. Наш син став краще читати, вимовляти звуки, говорити. Із задоволеннями чекає занять щоб зустрітися з друзями!»

Підсумок наших занять — це участь у фестивалях та святах, нагороди і призи, що дає змогу для подальшого зросту, неперевершених виступів, нових звершень і впевнених перемог!

Працюємо за підтримки #Global_Fund_for_children

Заняття веде Алла Рибальченко#талант_клуб