2 червня 2022 року відбувся інтегрований онлайн захід до Міжнародного дня захисту дітей «Сонячний настрій дитинства», в якому взяли участь понад 50 учасників з різних міст і областей України.
Мета заходу: об’єднати дітей з різних областей України, дати можливість кожній дитині проявити свою індивідуальність, гідність, рівність та впевненість у своїх можливостях.
На початку заходу привітали Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяна Вікторівна Баранцова, заступник начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА Євгенія Олександрівна Ратіхіна, представник Спілки самаритян України Київське об’єднання Марина Толокова
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-10-763-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-10-175-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-09-479-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-08-735-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-07-835-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-07-148-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-06-384-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-26-57-216-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-12-891-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-17-005-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-15-630-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-16-314-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-15-037-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-14-270-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-11-483-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-13-484-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-05-387-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-27-12-128-1024x576.jpg)
Учасники з міста Київ, Умань, Львів, Дніпро, Черкаси, Ужгород, Івано-Франківськ, Кривий Ріг та інші міста, які прийняли вимушених переселенців зі сходу та півдня, поєднали свої серця та потішили глядачів неперевершеними виступами. Протягом заходу лунали пісні, вірші, переглядали презентацію малюнків з арт-терапії, спілкувалися, знайомилися з вчителями онлайн занять.
Всі учасники фестивалю отримають грамоти та подарунки.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-37-18-661-717x1024.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-49-671-471x1024.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-48-883-1024x935.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-47-667-1024x751.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-46-614-1024x768.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-45-681-1024x765.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-44-225-768x1024.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-43-402-577x1024.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-11_16-32-42-304-577x1024.jpg)
Подарунки-рюкзачки вже прямують до учасників інтегрованого онлайн заходу «Сонячний настрій дитинства» від Liza Yanovich та її друзів!
Щиро дякуємо за підтримку та любов до дітей!
Захід відбувся за підтримки: Global Fund for Children
Громадської організації «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу — Схід”.