Інтегрований онлайн захід «Сонячний настрій дитинства»

2 червня 2022 року відбувся інтегрований онлайн захід до Міжнародного дня захисту дітей «Сонячний настрій дитинства», в якому взяли участь понад 50 учасників з різних міст і областей України.

Мета заходу: об’єднати дітей з різних областей України, дати можливість кожній дитині проявити свою індивідуальність, гідність, рівність та впевненість у своїх можливостях.

На початку заходу привітали Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяна Вікторівна Баранцова, заступник начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА Євгенія Олександрівна Ратіхіна, представник Спілки самаритян України Київське об’єднання Марина Толокова

Учасники з міста Київ, Умань, Львів, Дніпро, Черкаси, Ужгород, Івано-Франківськ, Кривий Ріг та інші міста, які прийняли вимушених переселенців зі сходу та півдня, поєднали свої серця та потішили глядачів неперевершеними виступами. Протягом заходу лунали пісні, вірші, переглядали презентацію малюнків з арт-терапії, спілкувалися, знайомилися з вчителями онлайн занять.

Всі учасники фестивалю отримають грамоти та подарунки.

Подарунки-рюкзачки вже прямують до учасників інтегрованого онлайн заходу «Сонячний настрій дитинства» від Liza Yanovich та її друзів!

Щиро дякуємо за підтримку та любов до дітей!

Захід відбувся за підтримки: Global Fund for Children

Громадської організації «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу — Схід”.