Відгуки про семінар «Доступ до правосуддя»,

 «Очень часто мы не обращаемся в органы правосудия, так как не полном объеме владеем правильной информацией о своих правах, тем более правах людей с инвалидностью, не знаем, как правильно составить документы, заявления, как правильно и грамотно изложить проблему.

Эксперт Людмила Фурсова доступно объяснила, как грамотно составить заявление, что такое бесплатные правовые консультации, какие есть статьи и законы. Большое спасибо за такие тренинги, что была предоставлена такая важная информация»

Марина, Попасная

«Доступ до правосуддя та фізична доступність для людей з обмеженими можливостями, комфортність перебування в судових установах, доступ до інформації, фінансова складова, дотримання принципу рівності та інші критерії не завжди є доступними для осіб з інвалідністю.

Ми думаємо, що у судах треба мати представників людей з інвалідністю, бо є такі незручності як  неодноразові поїздки до суду, коли ми вимушені по кілька разів приїзджати до суду, щоб здати документи та вистояти в черзі…. Зручність перебування у приміщеннях суду бажає бути кращим. Ми маємо дуже малий рівень поінформованості щодо правил перебування у суді і під час судового процесу.

До певного часу послуги були досить дорогі. Ми вважаємо, що збільшення можливостей в отриманні правової допомоги та рівності щодо фізичної доступності має бути проаналізовано та удосконалено…. Я вперше потрапив на подібний семінар, який є дуже практичним, необхідним для людей з інвалідністю…. Тільки дуже шкода, що ми маємо таку низьку самооцінку та невпевненість в своїх силах. Вважаю, що все це від не достатку знань та браку інформації»

«Семинар «Доступ до правосуддя», нужен более широкой аудитории. Информация, которую мы услышали, касается всех и каждого. Беззащитность наша в основном от незнания законов и прав, от недостатка  информации, не исключая человеческий фактор.

 Я столкнулась с рядом проблем которые касаются моего ,он в группе риска. Обучение в интернате под вопросом, школа-интернат 1под угрозой закрытия. Не знаем к кому обращаться и как, это сделать правильно в рамках закона, учитывая нужды и потребности детей. Я сама в данный момент являюсь инвалидом ll группы.

Спасибо за приглашение на семинар: «Доступ до правосуддя». Большая просьба помочь нам, в решении наших вопросов.

Татьяна г. Кременная»

«Мені, як лідеру громадської організації достатньо чрсто приходиться консультувати членів нашого товариства з різних питань,бувають випадки, коли без рішення суду на обійтись,але коли людина з інвалідністю чує слово суд- відмовляється рухатися далі.

В таких випадках становляться в пригоді ті знання, які ми здобуваємо буваючи на семінарах, що проводить для нас НАІУ.

Відвідавши семінар «доступ до правосуддя» ми змогли підняти питання, які стають перед нами і отримали відповідь на більшість з них. Доступною та змістовною була доповідь Людмили Фурсової. Ми дізналися, хто може отримати безоплатну допомогу,що включає в себе первинна та вторинна правова допомога. З Тетяною Вікторівною обговорили питання доступності до приміщень судів, та при спілкуванні з працівниками канцелярії.

Хотілося б і надалі продовжувати співпрацю з НАІУ та отримувати не тільки усну інформацію, а ще у вигляді буклетів та зразків (шаблони) звернень до різних інстанцій, установ та посадовців.

З повагою, голова правління Старобільскої ТГО УТОС Журба С.М.»

Дані відгуки за результатами проекту «Сприяння в реалізації прав людей з інвалідністю  Луганської області на ДОСТУП ДО ПРАВОСУДДЯ», семінар – тренінг «Конвенція ООН про права людей з інвалідністю. Стаття 13 «Доступ до правосуддя».

      Проект реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії Адмініструє конкурси проектів — ІСАР Єднання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *