ВЕСНА В ДУШІ

ВЕСНА В ДУШІ

Захід присвячений Міжнародному дню 8 березня та приходу весни з назвою «Весна в душі» відбувся 10 березня в Чернівцях в чудовому розважальному центрі «ПАНОРАМА». Учасниками дійства були люди з особливими потребами, які пересуваються на інвалідних візках. Вільне пересування було забезпечене, бо центр розваг «Панорама» — доступний для людей на візках, а тому всі гості почувалися максимально комфортно і насолоджувались перебуванням в сучасній будівлі.
Подія організована і проведена Чернівецькою обласною громадською організацією інвалідів-візочників «ЛІДЕР» під керівництвом Валентини Марусенко. Перевезення запрошених до місця події відбулось за сприянням Чернівецької облдержадміністрації, головного управління праці та соцзахисту населення в Чернівецький області, міського управління праці та соціального захисту населення, соціального центру «Турбота», а обласний центр соціальних служб для сім,ї , дітей та молоді забезпечив волонтерами. Загалом на заході взяли участь більш ніж 60 інвалідів-візочників з усієї Чернівецької області.


ВЕСНА В ДУШІ

ВЕСНА В ДУШІ

ВЕСНА В ДУШІ

Учасників дійства вітали представники влади та громадськості. Цікава і динамічна урочиста частина була доповнена виступами молодих талантів міста Чернівці та області. Співаки та танцюристи наповнили зал атмосферою позитиву і весняного драйву. Лунали гучні оплески та вигуки «браво», хотілось підспівувати та підтанцьовувати.
На заході можна було представити свої творчі доробки. Столи рясніли малюнками, вишивками, художніми виробами з дерева. Всі охочі могли оглянути виставку фотографій, де об’єктивом фотокамери закарбовані цікаві моменти нашого життя. Пастор Геррі Кейл зі США вітав присутніх словами підтримки та підбадьорення, який також був і головним спонсором дійства. Всі гості заходу мали змогу виявити спортивний азарт на доріжці для боулінгу та за більярдним столом.


ВЕСНА В ДУШІ

ВЕСНА В ДУШІ

Після спортивних змагань на гостей чекав святковий фуршет та ще багато сюрпризів, особливо для прекрасної половини людства. Всі жінки цього заходу отримали квіти та подарунки від спонсорів.
В залі панувала сімейна атмосфера, обличчя людей сяяли щастям, лунав сміх та дружні розмови, розходитись не хотілось. Завдяки організаторам заходу, які вклали душу в цю подію, об,єднали нас, знайшли людей з добрими серцями цей день був для нас щасливим та радісним.
Велике «спасибі» та низький уклін від імені всіх членів нашої організації «ЛІДЕР» хочеться сказати:
Власникам ТРЦ «Панорама» — Равлюк Д.Ф. та Равлюк А.Г., директору «Райффайзен банк Аваль» Конопській Є.І., громадський організації «Фронт змін», сім’ї приватних підприємців Пампуряків. Ці люди вклали частинку своїх сердець в цей захід, подарували нам можливість бачити одне одного та надію на нові зустрічі, і не тільки весною. А весна в душі нехай панує завжди!

Член Чернівецької обласної громадської

організації інвалідів-візочників «ЛІДЕР»

Галина Сивка