Учбово реабілітаційний табір

Щоб довгі зимові дні під час карантину не були сумними та нудними відбулися зайняття, спілкування та заходи, під назвою Учбово реабілітаційний табір.

Це була ціла низка захоплюючих пригод в країну знань, спілкування з друзями, вчителями, знайомство із творчістю, поезією, піснями.

Підсумовуючи був захід, де молодь, діти — учасники проєкту, їх друзі, батьки, представники громадських організацій з інших областей України, говорили про лідерство, мрії, цілі, ідеї, які можуть втілювати учасники проєкту.

Юні учасники отримали наставницькі поради від потужних лідерів з інших областей.

Були подарунки, методичні яскраві видання для онлайн зайняття, які були видані в рамках проєкту.

Також всі учасники отримали Подяки — за активну життєву позицію, жагу до творчості — від Управління молоді та спорту ЛОДА.

Заходи відбувалися: в рамках проекту «Надання комплексної освітньої та психолого-соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії COVID 19», виконується ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід» та реалізується за підтримки організації «Людина в біді» People in Need Ukraine за фінансового сприяння Європейського Союзу.

В Луганській області проект підтриманий Управлінням молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»