ТЗР. Таблиця сумісності

Фахівці Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з ОФМ, представники НУО осіб з інвалідністю, батьки дітей з інвалідністю та ВПО прийняли участь в он-лайн конференції «ТЗР. Таблиця сумісності».

Розглядали дуже важливі питання — технічні засоби реабілітації для осіб з інвалідністю. Підіймались і обговорювались наступні питання: як особи з інвалідністю забезпечуються засобами реабілітації; чи відповідають вони потребам і наскільки вони якісні, чи порушуються права під час отримання засобів реабілітації?

Дуже жваво обговорювали Таблицю сумісності, по якій (хто з нею стикався при отриманні ТЗР) дуже багато питань та зауважень.

Було створено робочу групу з числа представників НУО осіб з інвалідністю з різних куточків України, яка буде приймати зауваження та вносити їх в табличку для розгляду на комісії.

В обговорені прийняли участь Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова, представники громадських організацій з різних регіонів України.

Під час конференції було створено робочу групу, в яку увійшли люди, які пересуваються на візках, для подальшого внесення змін та пропозицій, стосовно Таблиці сумісності ТЗР.

Організатори: Офіс Урядової Уповноваженої з прав осіб з інвалідністю.

Надання інформації та логістичний супровід щодо участі у вебінарі представників НУО, ВПО та батьків дітей та молоді з інвалідністю з Луганської області забезпечено Луганським обласним Центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА, ЛОМГО «АМІ-СХІД».