Футбол відбувся за будь-якої погоди!

Це було фантастичне футбольне свято!

Як же всі сумували за стадіоном, яскравою грою та емоціями вболівальників!!!

Діти з інвалідністю, діти вразливих категорій та родини ВПО з Луганської області стали учасниками благодійного футбольного матчу серед команд Ветеранів ФК «Динамо» та Збірної журналістів України.

Головною метою цього матчу, що вже став доброю щорічною традицією, є допомога дітям з інвалідністю та дітям-переселенцям зі Сходу України, які прийшли на матч підтримати свої улюблені команди.

Неймовірне відчуття, коли ти став учасником та свідком важливої події! Коли ти, разом із стадіоном робиш хвилю, а до сьогоднішнього дня навіть і не знав, що вмієш це робити, бо виявляється, хоч ти і на проблеми із здоров’ям, це не заважає вболівати разом з іншими!

Дякуємо за неймовірні враження  які подарували можливість стати учасником спортивної події, та за отримані в подарунок від організаторів та спонсорів матчу — професійну форму ТМ Joma та футбольні м’ячі.

Організаторами заходу виступили: Українська асоціація футболу, ФК «Динамо», Українська Прем’єр-Ліга та Інформаційне агентство «Центр новин».

Логістика та транспортна підтримка: КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями», ЛОМГО «АМІ-Схід» при всебічній підтримці Управління молоді та спорту ЛОДА.