Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст та селищ Попаснянського району та місцевої влади

5  — 7 листопада в рамках проекту «Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст та селищ Попаснянського району та місцевої влади»  відбудуться фокус групи із людьми з інвалідністю, представниками влади міст Золоте, Гірське, Папасна.

Головним завданням заходів є виявлення головних потреб та проблем людей з інвалідністю, обговорення виявлених проблем з місцевою владою, створення програм, які дозволять налагодити взаємодію між НУО, людьми з інвалідністю ПОпаснянського району.

05.11.19. м. Золоте,

10.30 – реєстрація.

11.00 – початок роботи  фокус груп.

Заходи  відбудуться за адресою: вул..Медична, 1, м.Золоте

06.11.19. м. Гірське,

9.00 – реєстрація.

9.30 – початок роботи  фокус груп.

Заходи  відбудуться за адресою: вул..Центральна, 19, м.Гірське

07.11.19. м. Попасна,

10.30 – реєстрація.

11.00 – початок роботи  фокус груп.

Заходи  відбудуться за адресою: вул..Базарна, 1, м.Попасна

Мета проекту — налагодження комунікації, інформаційного забезпечення серед НУО, спілок людей з інвалідністю м. Попасна, Золоте, Гірське, Катерінівка з місцевою владою, що є необхідним для підвищення рівня відкритості та відповідальності влади, постачальників послуг, що дозволить створити програми, з урахуванням потреб людей з інвалідністю, особливо вразливих категорій жінок, дітей та інших мало мобільних мешканців громад.

Проект реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії