Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст та селищ Попаснянського району та місцевої влади

5 листопада 2019 року у рамках проекту «Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст та селищ Попаснянського району та місцевої влади» відбулась зустріч з батьками, які виховують дітей з інвалідністю, особами з інвалідністю м. Золоте та представниками громадських організацій і влади.

Головним завданням заходів є виявлення головних потреб та проблем людей з інвалідністю, обговорення виявлених проблем з місцевою владою, створення програм, які дозволять налагодити взаємодію між НУО, людьми з інвалідністю ПОпаснянського району.

Мета проекту — налагодження комунікації, інформаційного забезпечення серед НУО, спілок людей з інвалідністю м. Попасна, Золоте, Гірське, Катерінівка з місцевою владою, що є необхідним для підвищення рівня відкритості та відповідальності влади, постачальників послуг, що дозволить створити програми, з урахуванням потреб людей з інвалідністю, особливо вразливих категорій жінок, дітей та інших мало мобільних мешканців громад.

На зустрічі піднімались різні питання:

  • надання матеріальної допомоги на лікування та операції
  • забезпечення технічними засобами реабілітації
  • недостатність фінансування на ліки та засоби гігієни для даної категорії
  • відсутність індивідуальних програм реабілітації у осіб з інвалідністю старше 18 років
  • відсутність фахівців лікарів ( дитячого невропатолога та дитячого психіатра)
  • не належна лікарська допомога дітям та людям з інвалідністю
  • транспортна доступність та багато інших питань.

У рамках заходу була надана правова, консультаційна, методична допомога батькам та людям з інвалідністю куди звертатись, як отримати допомогу, надані індивідуальні консультації експерткою з прав людини Людмилою Фурсовою.

Заходи відбулися в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейского Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

 Партнёри проекту: ГО Клубом для дітей та молоді з особливими потребами «Шанс» м. Попасна та КЗ Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека».

Інформаційна, організаційна підтримка: НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ, УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОДА.

Дякуємо за співпрацю та гостинність ГО Східна Надія.