«Лелека» фокус групи для людей з інвалідністю та представників влади

6 листопада 2019 року, в Гірську, Попаснянського району,  на базі районного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Лелека» відбулися фокус групи для людей з інвалідністю та представників влади, з метою виявлення головних потреб вразливих категорій громадян та можливостей вирішення цих питань, налагодження комунікації серед міської влади та мешканців м. Гірське та ближніх селищ та місць, які постраждати в ці важкі часи.

Серед головних проблем мешканців Гірського:

  • Неможливість оформлення інвалідності внаслідок відсутності фахівців та їх віддаленості;
  •  транспортна недоступність,
  • відсутність медичних фахівців,
  •  інформаційна недоступність,
  •  лікування, оздоровлення;
  •  отримання ліків та засобів гігієни, засобів технічної реабілітації,
  •  працевлаштування та навчання молоді та осіб з інвалідністю,
  •  соціокультурні заходи, архітектурна доступність шкіл та дитячих садків.

Хоча би часткове вирішення цих  питань, може значно покращити якість життя багатьох мешканців Попаснянського району, які дуже постраждали в ці часи.

Зрозуміло, що вкрай необхідно шукати спільне рішення, як працювати над цими питаннями на всіх рівнях та зі всіма можливостями партнерства.

Заходи відбулися в рамках проекту ««Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст та селищ Попаснянського району та місцевої влади» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Европейского Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

В Луганській області проект виконується ЛОМГО «АМІ-СХІД».

 Партнери проекту: ГО «Клуб для дітей та молоді з особливими потребами «Шанс» м.Попасна та КЗ «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека».

Інформаційна та організаційна підтримка: Національна Асамблея людей з інвалідністю України

КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» за всебічної підтримки Управління молоді та спорту Луганської ОДА.