100 діток з Луганської та Донецької областей мали можливість відвідати Національну Оперу України та насолодитися красою Новорічної казки!
Традиційно, 7 січня 2020 року, у день свята Різдва Христового, відбулося дитяче свято «Різдвяний вертеп-2019».
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2020/01/81811309_27040974080960_n.jpg)
Митрополича ялинка проходить вже сімнадцятий рік поспіль з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія у Національній опері України імені Т.Г.Шевченка.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2020/01/82376910_2704097137312_n.jpg)
Організаторами свята виступили Синодальний відділ УПЦ у справах молоді та волонтери благодійної організації «Молодість не байдужа».
Святковий захід було організовано для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, ВПО — для тих, хто не має можливості святково зустріти Різдво Христове. Тож гостями благодійної Митрополичої ялинки стали сотні дітей з різних регіонів України.
За відгуками дітей святкова вистава була надзвичайною! Після концертної програми діти отримали солодкі подарунки. Для тих, хто приїхав здалеку, був підготований обід.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2020/01/82308259_270409351680_n.jpg)
Новорічна вистава, подарунки, солодощі, святковий настрій в Національній опері України! Дітки з Луганщини змогли побувати в цьому чарівному царстві краси. Організатори — волонтери синодального відділу УПЦ у справах молоді та благодійна організація «Молодість не байдужа».
Логістика, транспортна підтримка, супровід для цієї групи дітлахів організовано — ЛОМГО АМІ-СХІД за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА. Інформаційна підтримка – Національна Асамблея людей з інвалідністю України.