«Різдвяний вертеп – 2020»

100 діток з Луганської та Донецької областей мали можливість відвідати Національну Оперу України та насолодитися красою Новорічної казки!

Традиційно, 7 січня 2020 року, у день свята Різдва Христового, відбулося дитяче свято «Різдвяний вертеп-2019». 

Митрополича ялинка проходить вже сімнадцятий рік поспіль з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія у Національній опері України імені Т.Г.Шевченка.

Організаторами свята виступили Синодальний відділ УПЦ у справах молоді та волонтери благодійної організації «Молодість не байдужа».

Святковий захід було організовано для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, ВПО — для тих, хто не має можливості святково зустріти Різдво Христове. Тож гостями благодійної Митрополичої ялинки стали сотні дітей з різних регіонів України.

За відгуками дітей святкова вистава була надзвичайною! Після концертної програми діти отримали солодкі подарунки. Для тих, хто приїхав здалеку, був підготований обід.

Новорічна вистава, подарунки, солодощі, святковий настрій в Національній опері України! Дітки з Луганщини змогли побувати в цьому чарівному царстві краси. Організатори — волонтери синодального відділу УПЦ у справах молоді та благодійна організація «Молодість не байдужа».

Логістика, транспортна підтримка, супровід для цієї групи дітлахів організовано — ЛОМГО АМІ-СХІД за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА. Інформаційна підтримка – Національна Асамблея людей з інвалідністю України.