Прес-реліз

3.03.14. в 14.00. Луганському обласному будинку творчої інтелегенції «Світлиця»  в рамках проекту «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права інвалідів» відбулася пресс-конференція, в якій прийняли учать жінки та дівчата з інвалідністю, їх родини, громадські організації інвалідів, жіночих ОГС, соціальних пратнерів та ЗМІ.

   
 

Під час прес-конференції було розглянуло мета та завдання проекту, його ідеї, цілі, заплановані заходи, моніторингове дослідження, очікувані результати. Також була надана інформація що подібні прес-конференції, в рамках проекту, відбулися в Чернівецькій та Житомирській областях, які проводять Чернівецька обласна громадська організація інвалідів візочників «Лідер» та Житомирська обласна громадська організація «Молодь, жінка, сім’я».

 

Під час другої частини заходу відбулася презентація Конвенції ООН про права інвалідів , яка викликала надзвичайну зацікавленість та роздуми учасників. Враховуючи, що дослідження спрямовано на реалізацію Конвенції ООН в напрямку захисту жінок з інвалідністю, та існуючої ситуації на Україні, дана презентація стала «стартом» для розпочатку моніторингового дослідження, більше уважного та поглибленого роздуму про проблематики, обмеження та рекомендації щодо покращення ситуації, що за заплановано відобразити рецепіцієнтам під час дослідження.

 

Так учасники та організатори зустрічі обговорили можливості проведення моніторингового дослідження з різними категоріями жінок та дівчат з проблемами здоров’я, обговорення умов під час проведення фокус — груп. Було, дуже уважно розглянуті питання в моніторинговій анкеті.

Під час заходу учасникам було надано психолого-правову допомогу та запрошено до індивідуальних та групових консультацій. Всі учасники заходу отримали правову та психологічну підтримку, методичну літературу від Національної Асамблеї інвалідів України , рекомендації щодо виправлення індивідуальних проблем.

 

По завершенні програми особливим подарунком стали романси Володимира Матвієнко та Євгена Єремин.

 
 

 
 

Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права інвалідів» впроваджується в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Інформаційно — методична підтримка: Національна Асамблея інвалідів України .

Підтримка на регіональному рівні: Управління у справах молоді та спорту ЛОДА , Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганський обласний будинок творчої інтелігенції «Світлиця».

Інформаційна підтримка: Інтернет видання «Паралель — Медіа», Інтернет ресурс: ami-cxid.org

 Прес центр «АМІ-Схід»