Прес-анонс

Проэкт «Кожен має право на працю: Партнерство задля покращення можливостей для зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями»

Прес-анонс

20 травня 2010 року, о 12:00, в рамках проекту, що реалізується Міжнародною організацією «Фонд Східна Європа» «Кожен має право на працю: Партнерство задля покращення можливостей для зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями» (фінансування проекту забезпечують Фонд стратегічних програм Уряду Великобританії й Агентство США Міжнародного Розвитку (USAID) через Фонд Євразія) буде проведене установче засідання координаційної ради з питань зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями.
В рамках проекту березень – травень 2009 року було створено регіональну координаційну раду з питань зайнятості молоді з особливими потребами, яка плідно співпрацює в напрямку вироблення спільної концепції працевлаштування молоді з інвалідністю.
З метою розвитку даного напрямку в Луганській області було налагоджено партнерство із керівництвом громадських та державних структур м. Петровське, які працюють в напрямках працевлаштування, зайнятості, адаптації, безпосередньо із підлітками та молоддю з обмеженими фізичними можливостями, в соціально-правових та юридичних галузях.
Метою створення координаційної ради в м. Петровське є співпраця діючого колективу осіб, чия професійна, соціальна, адміністративна спрямованість може вплинути на покращення стану, відносно працевлаштування молоді з обмеженими фізичними можливостями, шляхом регулярних засідань виробити напрямки подолання проблем, залучаючи до безпосередньої діяльності кожного представника регіональної координаційної ради.

Мета проекту — покращення якості життя та довгострокового потенціалу для економічного та соціального розвитку молоді з особливими потребами (віком 15-35 років) шляхом дотримання її права на працю та зайнятість.

Координатор проекту в Луганській області — Луганська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу –Схід»

На Всеукраїнському рівні захід підтриманий: Національною Асамблеєю інвалідів України.

В Луганській області захід відбувається за всебічної підтримки: Управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Міського управління праці та соціального захисту населення Луганської міської ради, Луганського обласного центру зайнятості, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, Луганського обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Луганського обласного професійно-технічного училища інтернату, Луганського інституту праці та соціальних технологій.

    Інформаційна підтримка:

  • Всеукраїнське видання «Без Бар’єрів», правове видання «Гривна-Плюс»
  • Луганська обласна телерадіокомпанія, Луганське кабельне телебачення, ІРТА.
  • Сайт управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЛОДА www.sms.lugansk.ua
  • Сайт Національної Асамблеї інвалідів України www.naiu.org.ua
  • Інформаційний ресурс для молоді з обмеженими фізичними можливостями «АМІ» www.ami.org.ua

Прес-центр «АМІ-Схід»