ПОДЯКА

     Свято Великодня…Чарівне, щире, сімейне…День, коли разом збирається вся родина, коли хочеться говорити тільки ті слова, що йдуть від серця і душі, а ще…Ще хочеться бачити поряд друзів, які завжди тебе підтримували, підтримують і будуть підтримувати, і саме в цей час і цю годину хочеться тихо, але з  чистими почуттями промовити їм: «Дякую…».

     Без сумніву, це бажання кожен рік з’являється у хлопців і дівчат з обмеженими можливостями – учасників святкової програми до Дня світлого Христова Воскресіння. Адже вони напевно знають, що зустрінуться з тими, хто вже не перший рік привносить в їх життя оптимізм, радість, яскраві сюрпризи і подарунки. Колектив ТЦ-19 «МЕТРО-Луганськ» на чолі з директор Завадіним Максимом Миколайовичем, це люди, які можуть творити справжні дива і віддавити всю теплоту свого серця, заряджати молодістю цілеспрямованістю, успішністю.

      Сьогодні, 28 квітня 2011 року, вони зробили всім присутнім на святковому заході у Луганському обласному палаці культури приємний подарунок — смачні куличі і принесли гарний настрій, і це дуже і дуже важливо, бо вміння простягати руку ближньому, піклуватися і проявляти  увагу належить обраним,здатним дарувати найкраще!


      Від колективу Луганської обласної молодіжної громадської організації «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу — Схід», дітей та молоді з обмеженими можливостями ми дякуємо ТЦ-19 «МЕТРО-Луганськ» за віру в те що чудеса існують і що бажання обов’язково здійснюються!