Онлайн-нарада лідерів громадських організацій та усіх зацікавлених у захисті прав дітей

Пройшла робоча онлайн-нарада  лідерів громадських організацій та усіх зацікавлених у захисті прав дітей, постраждалих від військових дій на Сході України. Окремо розглядали питання житлових проблем ВПО.

На зустрічі була представлена ініціатива ГО «Спілка активних жінок ВУЛИК» (м. Полтава) з адвокації пільг дітям, що мають офіційний статус «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» на місцевому та загальнодержавному рівнях. Обговорені можливості щодо об’єднання зусиль для ефективного вирішення цього питання. Намічені подальші кроки з аналізу ситуації в регіонах, учасники поділились власними напрацюваннями та висловили готовність до подальшої співпраці.

Зустріч відбулась за безпосередньої підтримки Офісу Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю  та особистої участі Тетяни Баранцової

ГО «Спілка активних жінок ВУЛИК» реалізує адвокаційну компанію в межах Проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Менторську програму 2.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства координує @Центр демократії та верховенства права в рамках @Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, за сприяння @USAID Ukraine — USAID Україна. Ментором компанії є @Анастасія Одінцова («Право на захист»).

Інформаційна та логістична підтримка КУ «ЛОЦСАМОФМ» та ГО «ЛОО «АМІ-Схід»