«Лицарі та Панночки Луганщини – 2021»

4 червня 2021 року відбувся Луганський обласний інтегрований он-лайн Фестиваль творчості дітей та юнацтва  «Лицарі та Панночки Луганщини – 2021». Учасниками Фестивалю стали більше 100 представників з  міст Кремінна, Сватово, Біловодськ, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ та інших міст та селищ Луганської області, а також переселенці з усієї України.

Головним завданням фестивалю, який проходив в режимі он-лайн вже другий рік поспіль, є розвиток дитячо-юнацької творчості, сприяння та розвиток художнього мистецтва, формування естетичного смаку та розвиток креативного мислення у дітей та молоді.

Катерина Миколаївна Безгинська – заступниця Голови Луганської ОДА в привітальному слові до учасників Фестивалю, побажала всім гарно виступити  та отримати задоволення, невичерпаної енергії та творчих здобутків.

До заходу діти та молодь готувалися з великою відповідальністю та надзвичайно раділи можливості поділитися своєю творчістю. Можливість поділитися своїми талантами, почути слова підтримки – є необхідними елементами соціокультурної адаптації та інтеграції дітей та молоді з проблемами здоров’я у громаду.

З теплими привітальними словами до дітей звернулась також Рябова Зоя Вікторівна, професор, завідувачка кафедри Менеджменту освіти та права УНІВЕРСИТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ да Давидова Юлія Володимирівна — експерт Ради Європи, Завідуюча відділенням акушерських проблем екстрагенітальної патології ДУ «ІПАГ НАМНУ», професор, доктор медичних наук. Вони побажали всім здоров’я, бо коли дитина здорова – то вона є щасливою! Побажали натхнення, та щоб все що ви робите приносило радість!

Всі учасники фестивалю отримають дипломи та подарунки.

Дякуємо за теплі вітання за підтримку, за любов до дітей

Багато років захід підтримується Управлінням молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, ОКУ «луганький обласний центр соціокультурної адаптації молоді зОФМ» та ГО «АМСІ-СХІД»

В цьому році наших учасників підтримала ГО «ЛЮДИНА В БІДІ»

Інформаційна підтримка: Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Волонтерська допомога: Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О.Богомольця