#On-line Fest «Весняний зорепад — 2021»

В ситуації карантину, коли не має можливості відвідувати заходи, коло спілкування дітей та молоді з інвалідністю звузилося до власної кімнати, зменшилися можливості комунікації з ровесниками, можливості самовираження та самореалізації, але, на жаль, збільшилися стресові ситуації. В цьому випадку соціокультурні онлайн – заходи є вкрай необхідними, вони є дуже сучасними, важливими, як збоку психологічної, творчої, арт терапевтичної допомоги, так і з боку позашкільної, освітньої підтримки. 

З січня 2021 року в Луганській області розпочато реалізацію програми «Надання комплексної освітньої та психолого-соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії COVID 19». Метою проекту є всебічна психологічна, соціокультурна, освітня, інформаційна, консультаційна допомога дітям, молоді та їх родинам, які особливо вразливі під час карантину.  

В рамках даного напрямку 18 та 31 березня 2021 року о 16:00 відбудеться Інклюзивний фестиваль творчості дітей та молоді  #On-line Fest «Весняний зорепад — 2021» 

Взяти участь у фестивалі зможуть діти та молодь з різних міст і селищ Луганської області: Кремінна, Попасна, Сєвєродонецьк, Сватово, Новопсков, Рубіжне, Лисичанськ, Біловодськ, Білокуракине, діти та молодь ВПО, гостями заходу стануть їх ровесники  з різних областей України. 

 Свої таланти і здібності зможуть продемонструвати у вокальному, хореографічному, театральному, поетичному та інших жанрах, що є дуже важливим на шляху до їх самореалізації та адаптації в суспільстві. Учасники онлайн фестивалю, супроводжуючі гості і глядачі зможуть зануритися в справжню атмосферу свята і творчості. 

Всі юні митці заходу отримають дипломи та подарунки. 

Захід відбудеться 18 та 31 березня (2 етапи). 

Організатори заходу: Громадська організація «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу — Схід”.   

За всебічної підтримки:  Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.  

Інформаційна підтримка на Всеукраїнському рівні:  

Національна Асамблея інвалідів України;  

Волонтерська, творча підтримка: Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.  
 

Методична підтримка:  

Кафедра менеджменту освіти та права УМО НАПНУ. 

Соціальні партнери в Луганській області:  

Департамент освіти та науки ЛОДА;  

ЛОВ Фонду соціального захисту людей з інвалідністю;  

Кремінська обласна спеціальна школа 

Проект «Надання комплексної освітньої та психолого-соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії COVID 19», виконується ГО ЛОО «АМІ-СХІД», та реалізується за підтримки організації «Людина в біді» за фінансового сприяння Європейського Союзу.