Чиста шкіра, доглянуте волосся — важливі складові здоров’я

12 березня відбулась чергова зустріч з Бьюті-експертом, професійним візажистом Тетяною Бородіною. Тема догляду за шкірою є вкрай важливою для дівчаток та жінок, в якому б віці вони не були!

Тема догляду за шкірою обличчя дуже актуальною і важливою, особливо в сучасному світі. Чиста шкіра, доглянуте волосся — важливі складові людського здоров’я, без яких, безумовно, неможливо відчувати себе комфортно і сприятливо.

Було розглянуто основні правила догляду, як визначитись з типом шкіри, які косметичні засоби потрібно застосовувати, як робити масаж обличчя та ще дуже багато корисної інформації. Важливі моменти в догляді за шкірою: зволоження та живлення, її очищення та підтримання пружності. З останнім добре справляються регулярні заняття спортом і правильне харчування.

Шкіра потребує постійного догляду. Кожній людині необхідно навчитися правильно доглядати за своїм обличчям, але і тілом вцілому, тому що існує безліч факторів, які впливають на здоров’я шкіри, піддають її небезпеки і можуть викликати неприємні наслідки.

Наприкінці зустрічі всі отримали відповіді на питання та корисні поради.

Зустріч відбулася в рамках проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19″

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД», КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» та Управління молоді та спорту Луганської ОДА