Офлайн та онлайн арт-терапевтична сесія «Моя сім’я»

Нещодавно відбулася офлайн та онлайн арт-терапевтична сесія «Моя сім’я». Діти разом з батьками створили з допоміжних матеріалів аплікації своєї сім’ї, за для передачі емоційних почуттів любові, щастя та добра. Усі отримали масу позитивних емоцій від спілкування створення та створеної позитивної атмосфери заходу.

Наро́дні си́мволи Украї́ни — скарб українського народу. В українській графіці використовуються символи й образи з пісенної народної творчості, з легенд, що використовуються в обрядах і звичаях. Їх вишивають на сорочках, рушниках тощо. За втіленням символіки умовно поділяються на рослинні і тваринні.

Українці відтворюють ці символи у вишивці на сорочках, рушниках тощо, у розписі посуду, в кованих виробах, у різьбленні, в барельєфному прикрашанні житла, у розписах печі в хатах, гончарних виробах так інше. Ось і в Умані відбувся майстер-клас, виготовлення з глини тарілки із застосуванням гербу та патріотичних кольорів.

Проєкт реалізується в Дніпропетровській обл. (Дніпро), Полтавській обл. (Полтава), Київській обл. (Ірпінь, Буча, Бородянка), Закарпатській обл. (Ужгород) та Черкаська обл. (Умань).

Ініціативу «Соціокультурна, консультаційна, правова допомога, як шлях до соціальної згуртованості та активізації молоді з інвалідністю ВПО в приймаючих громадах» впроваджує «ГО ЛОО АМІ-СХІД» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.