Чітке розуміння алгоритму дій в екстреній ситуації

«В умовах воєнного стану варто бути обізнаними до всього, навіть якщо ви цивільна особа. А чітке розуміння алгоритму дій, допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. Використовуючи першу базову допомогу можна запобігти виникнення нещасного випадку. У разі серйозної невідкладної медичної допомоги можливо навіть урятувати життя. Ось чому так важливо освоїти базові навички надання первинної допомоги» — говорить спеціаліст дефектолог, олігафренопедагог Нонна Шмідт.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=312&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgo.amicxid%2Fvideos%2F8219529314726610%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="560" height="312" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>


Проєкт реалізується в Дніпропетровській обл. (Дніпро), Полтавській обл. (Полтава), Київській обл. (Ірпінь, Буча, Бородянка), Закарпатській обл. (Ужгород) та Черкаська обл. (Умань).
Ініціативу «Соціокультурна, консультаційна, правова допомога, як шлях до соціальної згуртованості та активізації молоді з інвалідністю ВПО в приймаючих громадах» впроваджує «ГО ЛОО АМІ-СХІД» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.