Різні напрямки та методи арт-терапевтичної допомоги

Поєднуючи різні напрямки та методи арт-терапевтичної допомоги, можна досягти цікавішого та істотнішого результату на шляху підтримки вразливої молоді.

Ландшафтна арт-терапія + різні види малювання, а на додачу іще й можливість віртуально мандрувати та знайомитись з горами, лісами, водами, степами країни, малюючи їх, згадуючи їх, вдихаючи аромат рідних ландшафтів. Ми разом повинні докласти усіх зусиль, щоб наші діти, молодь отримували якнайбільше корисного — різними шляхами, методами, засобами. У цьому важливим, екологічним, м’яким помічником незмінно є арт-терапія

Ініціативу «Соціокультурна, консультаційна, правова допомога, як шлях до соціальної згуртованості та активізації молоді з інвалідністю ВПО в приймаючих громадах» впроваджує «ГО ЛОО АМІ-СХІД» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.