Новини з Буковини

     Національна Асамблея інвалідів України спільно з Чернівецькою обласною громадською організацією інвалідів-візочників «Лідер» в рамках реалізації Всеукраїнської програми  “Створення в Україні безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлово-громадського призначення”, проводить 11 -13 червня 2013 р.  у місті Чернівці Регіональний навчально-практичний семінар «Участь ГОІ у здійсненні державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення»  для керівників та лідерів громадських організацій інвалідів, представників Комітетів доступності, представників органів влади.

     Під час триденного семінару будуть розкриті наступні теми:

  • Що таке інвалідність і в чому полягає доступність середовища для мало мобільних груп населення;
  • Законодавча та нормативна бази, які регламентують вимоги доступності;
  • Методика визначення доступності об’єктів громадського призначення для мало мобільних груп населення;
  • Моніторинг. Аудити доступності.

     Проблематика заходу: гостра обмеженість людей з інвалідністю до об’єктів житлово-громадського призначення та архітектурна недоступність в Чернівецькому регіоні. Відсутність знань та практичних навиків керівників ГО. Стереотипне відношення щодо людей з інвалідністю з боку громадськості. Інформаційно-правова обмеженість осіб з інвалідністю.

     Шановні колеги! 
     Запрошуємо Вас взяти участь в зазначеному заході, який розпочне свою роботу 11 червня  2013 р. об 11:00 годині в залі «Європейський» 1 поверх, готель «Черемош», вул. Комарова 13- А. м. Чернівці.
     Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30.

     До участі у заході запрошені: Голова Чернівецької ОДА, заступник голови Чернівецької ОДА,  голова обласного  Комітету Доступності, координатор НАІУ, заступник голови Комітету доступності при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України, начальник управлінння регионального розвитку містобудування та архітектури ОДА, заступник голови обласного Комітету Доступності, начальник головного  управління праці та соціального захисту населення  Чернівецької ОДА, начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Чернівецькій області, — Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, начальник Управління соціального захисту населення Чернівецької міської ради, начальник управління житлово-комунального господарства Чернівецької ОДА, директор Чернівецької філії  Відкритого міжнародного університету  розвитку людини  «Україна», представники НАІУ з регіонів, ЗМІ, керівники ГО інвалідів Чернівецької області.

     У разі вашої згоди взяти участь, просимо не пізніше ніж до 17:00, 22 травня 2013 року, повідомити організаторів: відповідальна особа Добридіна Валентина Петрівна, за телефонами: (03735) 2-47-02, 050-50-05-123, 097-88-85-835 або електронною поштою: marusenkovp@mail.ru
 

Дякуємо за співпрацю!