Молодь за рівні можливості! День молоді вітає Луганщина!

29 червня в рамках святкування Дня молоді пройшла он-лайн зустріч з молодою, активною та талановитою молоддю Луганщини.

Учасників заходу привітали Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова та заступник начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА Євгенія Ратіхіна., яка нагородила найбільш активних, серед яких були і спортсмени — члени команди з параплавання Луганської області.

Під час конференції всі присутні змогли поділитися своїми досягненнями, мріями та проблемами, а деякі навіть продемонстрували свої творчі таланти.

Фахівці центру презентували роботу, яка відбувається під час каратину: фотоконкурси, он-лайн конкурси відеороликів, конкурс малюнків, заняття з логопедом, майстер-класи, вивчення англійської мови, тощо.

До конференції приєднались представники громадських організацій Житомира, Конотопа, Шостки,Київ, Ужгород, Львів та Святогірськ, які впевнені, що наше майбутнє буде таким же гарним, як наша прекрасна молодь! «Молодим треба використовувати те, що дає доля: вчитись, працювати, подорожувати, створювати сім’ю!» — впевнена голова організації «Молодь.Жінка.Сім’я.», м.Житомир Неля Ковалюк.

Організатори: КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ», Управління молоді та спорту Луганської ОДА, ЛОМГО «АМІ-СХІД»