Дистанційне навчання під час Covid-19

16 липня фахівці центру, батьки дітей з інвалідністю, представники НУО та родини з інших областей України взяли участь у ZOOM конференції «Дистанційне навчання під час Covid-19. Проблеми та шляхи вирішення».

Організатор: офіс Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю.
На конференції були присутні фахівці, які працюють з дітьми з інвалідністю, освітяни, батьки дітей з інвалідністю та діти, які поділились враженнями: всі скучили за однокласниками, за вчителями і прагнуть 1 вересня сидіти за партами!

Обговорювали питання дистанційного навчання під час коронавірусу, особливості для людей з інвалідністю, доступність до засобів дистанційного навчання, якість освітніх послуг.

Всі виступаючи дійшли висновку, що сім’ї не були готові до такої форми навчання, хоч в школі, хоч в ВУЗах через брак гаджетів в родинах. Дуже велике навантаження на батьків – діти не сприймають їх ні як викладачів, ні як вихователів.

Було викладено низку проблем:
• неготові технічно всі: і родини, і вчителі;
• психологічне навантаження на дитину;
• не адаптивні програми навчання:
• відео уроки неякісні, тощо.

Будемо сподіватись, що новий навчальний рік буде або звичайним, або з програмами, які будуть адаптовані під дистанційне навчання.
Надання інформації та логістичний супровід щодо участі у вебінарі родин дітей та молоді з інвалідністю з Луганської області забезпечено Луганським обласним Центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА.