Міжнародне авторалі


     20 травня в Чернівцях урочисто стартувало друге ралі «Буковинські Карпати 2011» для людей з інвалідністю на автомобілях з ручним керуванням. Змагання тривали три дні, участь в них взяли екіпажі з Німеччини, Польщі, Білорусії, Росії, Молдови, а також з майже усіх регіонів України. Організаторами заходу були Чернівецьке міське товариство інвалідів «Милосердя» та автомобільний клуб «Буковина», які чудово подбали про те, щоб учасники змагань мали можливість отримати незабутні хвилини єкстриму. Ну, а мальовнича Буковина допомогла учасникам з різних країн отримати ще й гарний відпочинок та масу гарних емоцій та вражень.

     За словами організаторів дійства, мета змагань – формування світогляду суспільства по відношенню до інвалідів, як до рівних повноцінних громадян. Спілкування, обмін досвідом з соціальних питань та особистих досягненнях між інвалідами різних країн, поновлення традицій проведення ралі для інвалідів – любителів та підняття їх до професійного рівня.

     Загальна дистанція маршруту становила 350 км в який увійшла швидкісна траса та слалом. Переможців визначали у трьох категоріях, залежно від об’єму двигуна. Всього  у ралі взяло участь 34 екіпажі.

     Я, як  учасник  та переможниця цього ралі можу сказати, що боротьба була справжньою, дуже емоційною та гарячою. Ми отримали море адреналіну, масу позитивних емоцій , багатий досвід, впевненість та незабутній відпочинок в чудових куточках нашої рідної Буковини.


     Нагородження переможців відбулося в розважальному центрі «Панорама». Нагороджував переможців народний депутат України, президент обласного автомобільного клубу «Буковина» Геннадій Москаль. Переможці отримали грамоти від президента Національного комітету спорту України Валерія Сушкевича.

     Гонщики запевняють: перемога в цих змаганнях бажана, але не головна. Значно важливіше   в чергове довести, що люди з інвалідністю можуть і вміють значно більше ніж прийнято думати.


     Міжнародне ралі «Буковинські Карпати 2011» відбулося за підтримки Чернівецької міської ради, ГО «Фронт Змін», народного депутата України Москаль Г.Г., Чернівецького обласного центру «Інваспорт», фірми «Трембіта», фірми «Рома», центру розваг «Панорама», готель «Черемош» та інші.

Валентина Марусенко

голова ЧОГОІ «Лідер»

 Офіційні результати змагань ралі інвалідів на серійних автомобілях
з ручним керуванням «Буковинські Карпати — 2011»
 
ЛА-1
І місце
 Довгий Ігор
Бакута Андрій
 автомобіль
«Honda Civic»
 м. Світловодськ, Кіровоградська обл., Україна
ІІ місце  
Тимченко Олексій
Тимченко Олексій
автомобіль
«Таврія»
м. Київ, Україна
ІІ місце   
 Крейдер Віктор
Микосянчик Євген
 автомобіль
«Volkswagen Golf»
 м. Оффенбург, Німеччина
ЛА-2
І місце  
 Карпенко Олег
Марусенко Валентина
автомобіль
«Volkswagen»
м. Первомайськ, Миколаївська обл., Україна
 м. Сторожинець, Чернівецька обл., Україна
ІІ місце  
 Гончаренко Юрій
Криштафор Мечислав
 автомобіль
«Daewoo Lапоs»
м. Світловодськ, Кіровоградська обл., Україна
ІІІ місце  
 Проскурін Олександр
Полукаров Андрій
 автомобіль
«Nissan»
м. Бєлгород, Росія
ЛА-3
І місце  
 Комар Андрій
Комар Оксана
  автомобіль
«Opel Vectra»
м. Миколаїв, Україна
ІІ місце  
Кухарський Олег
Власов Олександр
 автомобіль
«Ford Transit»
 м. Миколаїв, Україна
ІІІ місце  
 Алешкіна Ольга
Тимошин Роман
 автомобіль
«Mercedes-Benz»
 м. Бендери, Молдавія
АР Крим