Kоли хто-небудь особливо потребує нашої допомоги

Наш найважливіший обов’язок полягає в тому

що, коли хто-небудь особливо потребує нашої допомоги

ми повинні докласти всіх зусиль до того

щоб допомогти цій людині
(Марк Тулій Цицерон)

Заходячи на більшість інтернет-сайтів, читаючи газету або журнал, який стосується життя людей з обмеженими фізичними можливостями зовсім неважко виділити основні проблеми, які виникають у даної категорії: архітектурна недоступність місць соціальної інфраструктури; наявність стереотипів , порушення прав людини і т.ін.
Дуже рідко увага суспільства звертається на труднощі, що виникають у людей з різними нозологіями захворювань під час природніх фізіологічних процесів або виконання гігієнічних правил. Обговорення, наприклад, такої теми як «НЕТРИМАННЯ», вважається дуже інтимною темою, а висвітлення її у ЗМІ, або розповсюдження серед населення приймає вигляд чогось неетичного, про що, як би мовити, не прийнято говорити. Тим не менш, ми не можемо заплющувати на це очі, дана проблема існує і робить життя великої кількості людей складним і навіть нестерпним.
Саме з метою вирішення цього важливого питання 29 жовтня 2009 року у Луганському обласному центрі соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями відбулася зустріч директора Центра (Тетяни Баранцової) з представниками Компанії SCA, (торгівельні марки TENA, Libero, Libresse), які проявили ініціативу – допомогти людям з проблемами нетримання, пропонуючи використання високоякісного товару.


Kоли хто-небудь особливо потребує нашої допомоги

Kоли хто-небудь особливо потребує нашої допомоги

Слід наголосити, що інформація, яка буде представлена нижче не носить рекламного характеру, а має завдання — ознайомити людей з проблемами здоров’я з продукцією, яка не дуже поширена на Україні, але має високі показники виробництва та позитивні відгуки споживачів.
Врешті решт, як кажуть: «Хто володіє інформацією – той володіє світом!» і отримання нових знань ще нікому не стало на заваді.
Отже, у розмові з Ігорем Ковальовим — керівником відділу по роботі з медичними закладами України, вдалося з’ясувати наступне: Svenska Cellulosa Aktiebolaget (SCA)-це міжнародна компанія споживчих товарів і паперової продукції, яка розробляє випускає і продає товари особистої гігієни,пакувальні матеріали,папір.Продукція компанії реалізується в 90 країнах світу.Володіє виробничими потужностями майже у 40 країнах світу. Управлінська роль належить Раді директорів.
Засобами особистого догляду та паперовою продукцією в Україні займається ТзОВ Ес Сі Ей Хайджін ПродакстУкраїна,з головним офісом у Києві.
Компанія SCA створена в 1929 році шляхом злиття близько десятка шведських компаній ,що займалися лісоматеріалами.


  Компанія SCA об»єднує чотири сфери діяльності :

 • Personal Care охоплює три сегменти товарів: продукція для догляду при нетриманні, дитячі підгузники і жіночі гігієнічні товари.Основними торговими марками являються Теna,Libero,Libresse.
 • Сфера діяльності Tissue – туалетний папір,кухонні рушники,носові хустинки,салфетки,а також відповідне обладнання для споживачів паперової продукції.в тому числі сегмент ринку професійного асортименту (Away From Home). Серед торгових марок-Tork, Zewa и Edet.
 • Packaging пропонує гарний картон і пакувальні рішення,в тому числі транспортну і захисну упаковку,споживчу і рекламну упаковку,а також відповідні послуги.
 • Forest Products виробляє друкувальний папір,целюлозу,тверду деревину і лісоматеріали

Продукція,що використовується для догляду при нетриманні.
Продукція,що використовується для догляду при нетриманні,продається під торговою маркою «ТENA».
Асортимент торгової марки «ТENA» включає в себе всю поглинаючу продукцію,що використовується для догляду при нетриманні — від незначних виділень до важкої ступені нетримання.На початку 2007 року вся лінія продукції була вдосконалена за допомогою технології FeelDry™,яка спрямована на поглинаючу і вологовтримуючу здатність виробів.Продукція даної ТМ, продається в основному в аптеках і поширюється через найбільших дистриб’юторів фармацевтичних і гігієнічних товарів.
Нетримання являється захворюванням ,про яке мало говорять.На цю тему накладено табу.Відповідно,існує гостра потреба у навчальних акціях про продукцію і про саме захворювання.Різноманітні промо-акції розроблені для того, щоб допомогти медичним спеціалістам, а також споживачам підвищити рівень своїх знань про дану категорію товарів,торгову марку і продукцію,а також про шляхи корекції даної продукції.
На початку 2007 року при підтримці «ТЕNA» в Росії (Москві і Санкт –Петербурзі) були створені два спеціалізованих ІНКО—кабінети, в яких люди, що страждають від нетримання, мають можливість отримати безоплатну консультацію, пораду спеціаліста про засоби, що найбільше підходять, їх зразки. А також започаткована Програма навчання соціальних працівників м.Санкт-Петербурга, щодо особливостей індивідуального догляду за інвалідами, що зіткнулися з проблемою нетримання при підтримці «ТENA».
Люди похилого віку та інваліди, що зіткнулися з проблемою нетримання дома-це складна медико-соціальна задача. На даний час в Росії реалізуються програми реабілітації інвалідів і фінансова підтримка людей ,що мають потебу в спеціальних технічних засобах. Компанією SCA і ТМ «ТENA», Комітетом по Соціальній політиці був запущений Проект Навчальної програми для працівників соціальних центрів. Саме ці люди ходять до інвалідів додому і здійснюють догляд. Від того, наскільки якісно соціальний працівник проведе необхідні гігієнічні процедури, надасть необхідну інформацію інваліду і його сім»ї, залежить якість життя людини.І саме тому ТМ «TENA» більш ніж 40 років являється Європейським стандартом якості індивідуального догляду за хворими з нетриманням і відповідає всім вимогам, щодо абсорбуючої продукції. Гігієнічні вироби ТМ «TENA» корінним чином змінюють життя багатьох людей: не тільки тих , хто ними користується, але й тих, хто здійснює догляд.
Тому в травні 2008 року в Україні був створений медико-навчальний відділ, завданням якого є донесення інформації про проблему нетримання та методи її вирішення, одним із яких є використання ТМ «TENA».Працівники відділу працюючи в ЛПУ практично усіх регіонів України, розробляють та втілюють різноманітні навчальні програми для середнього медичного персоналу щодо догляду за пацієнтами з нетриманням різної ступені важкості, проводять презентації та конференції для лікарів тих спеціальностей, що стикаються з проблемою інконтиненції. Налагоджена співпраця з Всеукраїнською Асоціацією медсестер, Всеукраїнською Асоціацією фахівців фізичної реабілітації,Всеукраїнською Асоціацією акушер-гінекологів.Компанія бере активну участь у заходах, котрі проводяться даними Асоціаціями, навчальних програмах що впроваджуються , забезпечує інформативну підтримку .Це участь у Конференції Всеукраїнської Асоціації медсестер присвяченій правовим аспектам (м.Тернопіль 2009р.), Конференція спеціалістів неонатальної служби , присвячена проблемам у неонатальній практиці (м.Ужгород 2009р.), Конференція Всеукраїнської Асоціації фахівців фізичної реабілітації (м.Львів 2009р.) .На місцевому рівні працівники мед.відділу працюють з Обласними товариствами невропатологів, анестезіологів, хірургів, урологів та іншими спеціалістами які в тій чи іншій мірі є дотичними до проблеми інконтиненції.Набирає обертів навчальна програма для медичних сестер по догляду під егідою ТМ «TENA».
Кожного дня все більше і більше людей приходять до думки, що нетримання не повинно заважати їм вести повноцінний і активний спосіб життя. І це саме тому, що вони відчули переваги використання продукції ТМ «TENA».


КОНТАКТИ КОМПАНІЇ SCA:

SCA HYGIENE PRODACTS AB

Україна,04071,м.Київ

вул.Верхній Вал,4В

Телефон/факс: +38(0440)220 0060

sca.ukraine@gmail.com


  Контактні дані регіональних представників

 • Азаров Леонід Леонідович Дніпропетровськ 096-768-6426
 • Захарченко Вікторія Олександрівна Луганськ 099-730-83-67
 • Коляса Інна Олександрівна Крим 050-586-77-99
 • Кусняк Денис Анатолійович Київ 096-118-08-26
 • Мещеряков Володимир Олександрович Київ 095-308-00-89
 • Милая Руслана В’ячеславівна Запоріжжя 097-438-19-02
 • Нетифор Лариса Василіївна Тернопіль 067-727-66-09
 • Склярова Ольга Анатоліївна Харків 066-338-40-00
 • Солдатова Наталія Борисівна Одеса 067-481-17-45
 • Столярчук Руслана Вікторівна Львів 097-935-94-71
 • Топор Вадим Михайлович Донецьк 050-657-94-48
Закінчити цей матеріал хочеться афоризмом Бенджаміна Джонсона: «Істинне щастя полягає не в безлічі друзів, а в гідності і свободі вибору». Отже, у кожного з нас є право і свобода вибору, ми лише спробували вказати на один із варіантів вирішення проблеми!

Пресс-центр АМИ-Восток