Інклюзивний Фестиваль творчості дітей та молоді  Fest Ukraine «Моя Україна – єдина та вільна»

Під час військових дій діти і молодь залишаються найбільш вразливою категорією та потребують психологічної підтримки з боку дорослих. Щоб допомогти знизити рівень стресу і впоратися з емоційним навантаженням, треба якомога більше залучати  їх до спілкування, творчості,  онлайн заходів та конкурсів.

В цьому випадку соціокультурні онлайн – заходи є вкрай необхідними, вони є дуже сучасними, важливими, як збоку психологічної, творчої, арт терапевтичної допомоги, так і з боку позашкільної, освітньої підтримки.

25 серпня 2022 р о 17.00 врамках напрямку «Допомога дітям та молоді під час війни», метою якого є  всебічна психологічна, соціокультурна, освітня, інформаційна, консультаційна допомога дітям, молоді та їх родинам, які особливо вразливі під час воєнного стану,  відбудеться Інклюзивний Фестиваль творчості дітей та молоді  Fest Ukraine «Моя Україна – єдина та вільна»

День Незалежності-це день народження нашої незламної України! Тож, запрошуємо долучитися до нашого заходу і  поринути у світ творчості й натхнення та підтримати нашу неньку Україну!

Взяти участь у фестивалі зможуть діти та молодь ВПО, з різних міст і селищ Луганської області: Кремінна, Попасна, Сєвєродонецьк, Сватово, Новопсков, Рубіжне, Лисичанськ, Біловодськ, Білокуракине, гостями заходу стануть їх ровесники  з різних областей України та діти і молодь, які разом з родинами вимушені були шукати прихісток від війни інших країнах світу.

 Свої думки мрії, надії, таланти і здібності діти та молодь зможуть продемонструвати у вокальному, хореографічному, театральному, поетичному та інших жанрах, що є дуже важливо для подолання психологічних травм, відновлення комунікації, покращення емоційного стану.

Всі юні митці заходу отримають дипломи та подарунки.

Організатори: ГО «АМІ-СХІД”, ГО «Світ України», ЛО Центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями,

Управління молоді та спорту ЛОДА

За всебічної підтримки:

Офіс Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю

Global Fund for Children

Європейський форум

людей з інвалідністю

Спілка Самаритян України Київське Об’єднання

Об’єднання самаритян Латвії  

ГО «SUSTENTO» Латвія

ГО  «Світ України»

За сприянням:

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Український медичний ліцей Національного медичного університету імені

О.О. Богомольця.

Кафедра менеджменту освіти та права УМО НАПНУ.