Fest Ukraine «Моя Україна – єдина та вільна»

Відлунав Інклюзивний Фестиваль творчості дітей та молоді Fest Ukraine «Моя Україна – єдина та вільна», присвячений Дню Незалежності України в рамках реалізації програми «Допомога дітям та молоді під час війни». Метою проєкту є всебічна психологічна, соціокультурна, освітня, інформаційна, консультаційна допомога дітям, молоді та їх родинам, які особливо вразливі під час воєнного стану.

Протягом 2 годин понад 60 учасників фестивалю дарували свої неперевершені виступи, більше ніж 80 глядачів зібралися біля екранів монітора. До заходу долучилися діти та молодь з міст Луганськ, Старобільськ, Лисичанськ, Попасна, Кремінна, Сєвєродонецьк, Дніпро, Черкаси, Чернівці, Кривий Ріг, Ужгород, Київ, Полтава, Умань, Харків, Хрустальний, Львів, Дублін, Івано-Франківськ, Житомир, Рівне, Мюнхен, Буковина, Закарпаття, Чугуєв, Херсон, приєдналися родини та гості з Німеччини, Латвії, Швеції, Ірландії, Італії, Польщі.

В наш нелегкий час необхідно тримати дитячий фронт, якомога більше залучати дітей до онлайн занять та заходів. Ми маємо навчитись убезпечувати своїх дітей від згубних наслідків травматизації та стресу, допомагати долати страхи та тривоги, продовжувати комунікувати, надавати психологічну підтримку та знаходити можливості об’єднувати й створювати простір, в якому дорослі та діти могли б починати відновлюватися.

До фестивалю долучилися діти та молодь, локації яких були в місті Київ, Умань, Полтава, де за місцем теж відбулися заходи присвячені Дню Незалежності України. Кожен номер маленьких і дорослих артистів вражав своєю неповторністю, всі вони випромінювали добро, душевність, любов, позитив та віру в нашу перемогу. Програма була насиченою, а спільнота глядачів – привітною й дружньою. Чудова добра атмосфера фестивалю дає прекрасний потенціал для творчості.. Під час фестивалю «Моя Україна – єдина та вільна» #FestUkraine2022 25 серпня були також підведені підсумки онлайн-конкурсу малюнків #Кольори_моєї_України.

На початку заходу привітали:

Віце-президент європейського форуму людей з інвалідністю, голова громадської організації «SUSTENTO» -Гунта Анча (Gunta Anca)
Представники Глобального фонду для дітей Джосеф Беднарик та Ліза Янович
Керівник апарату Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Віталій Мущинін
Виконавчий директор ГО Спілки Самаритян України Київське Об’єднання Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання Яніна Левковська
До нас на онлайн зустріч долучилася пані Елізабет Хьольцль — Президент правління організації «Міст до Києва»м. Мюнхен
Заступник начальника управління — начальник відділу молодіжної політики та організаційно-аналітичної роботи Луганської ОДА — Євгенія Ратіхіна
Директор об’єднання самаритян Латвії – Андрис Берзиньш
Перша заступниця керівника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції — Катерина Діброва

Наприкінці завершальне слово було від Голови правління, Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю — Тетяни Баранцової, яка привітала всіх учасників і гостей фестивалю, висловила вдячність всім організаціям, які в такий нелегкий час допомагають дітям та молоді, дорослим, родинам вирішувати питання навчання онлайн, матеріальної підтримки, індивідуального лікування, реабілітації, транспортування, побутові питання, забезпечення технічними засобами тощо. Побажала всім миру та добра і продовжувати підтримувати один одного.

Завершився фестиваль відгуками від присутніх, які подякували учасникам і організаторам за проведений захід та побажали миру нашій Україні.

Подяка за важливу допомогу для дітей для онлайн-навчання організації American Canadian Grand Lodge in Deutschland та Президенту Правління пані Елізабет Хьольцль організації Brücke nach Kiew e.V. München. Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання#FestUkraine2022

Організатори: ГО «АМІ-СХІД” ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід» , ГО «Світ України», ЛО Центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» , Управління молоді та спорту ЛОДА Управління молоді та спорту Луганської ОДА

За всебічної підтримки:

Офіс Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю
Global Fund for Children #Global_Fund_for_childrenGlobal Fund for Children
ГО «SUSTENTO» Латвія Sustento
Європейський форум людей з інвалідністю
Спілка Самаритян України Київське Об’єднання
Об’єднання самаритян Латвії

За сприянням:

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ)
Національна Асамблея людей з інвалідністю України
Посольство України в Норвегії
Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О.
Богомольця.Кафедра менеджменту освіти та права УМО НАПНУ.