Інклюзивні соціокультурні заходи для дітей та молоді

Інклюзивні соціокультурні заходи для дітей та молоді
Біловодського, Новопсковського районів та міста Сєвєродонецьк та Кремінна.

11 січня у малій залі Біловодського районного Будинку Культури відбувся інтегрований соціокультурний захід, присвячений Різдвяним святам, в якому взяли участь діти та молодь з інвалідністю Біловодського, Новопсковського районів та артисти із Сєвєродонецьку та Кремінної.

Для дітей, молоді та родин таке свято незвичайне, адже і друзі завітали з різних районів, і спілкування виявилося вдосталь, і творчі номери — вірші, пісні, колядки, танці, вироби та малюнки були дуже захоплюючими та цікавими! А потім під час смакування солодощами – кулічами, цукерками, фруктами, тортами діти та молодь обмінювалися контактами, розповідали друг другу про хобі, захоплення, та, навіть, запрошували друг друга у гості!

Ведуча Алла Рибальченко, не тільки спілкувалася з кожним учасником та глядачем, а й допомагала розкритися, підтримувала, та підняла всіх учасників та глядачів на енергійний флешмоб, присвячений рідному краю.

Дякуємо гостинній Біловодщині! Дуже радіємо за створені умови архітектурної доступності в ДК!

На заході були присутніми, підтримували дітей та молодь, аплодували та приймали участь у флешмобі — керівництво ОТГ (Володимир Гніденко), представники відділів ОТГ та адміністрації, родини та друзі учасників!

[ngg src=»galleries» ids=»9″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_width=»250″ thumbnail_height=»180″ thumbnail_crop=»0″ images_per_page=»12″]

Дітлахи отримали чудові подарунки від:

  • Управління молоді та спорту ЛОДА;
  • Фонду «Майбутнє дітей» (директор Георг Байер)
  • ГО «Спілка Самаритян України Київське об’єднання» (Яніна Левківська, Марина Толокова);
  • Від друзів з італійського міста Альфьяно-Натта;

Організатори заходу — Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями та Луганська обласна молодіжна громадська організація «АМІ-СХІД».

Допомога у вирішенні транспортних питань: Луганська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів (Рибальченко Станіслав)

На місцевому рівні Біловодська ОТГ.

Сприяння щодо участі дітей з Новопсковського району надано Новопсковською ОТГ та особисто волонтером Оксаною Седюк.

Підтримка на Всеукраїнському рівні Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Прес Центр АМІ