Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства, структурні фонди ЄС

25 – 28 липня в готельному комплексі «МИР» (м.Сєвєродонецьк) відбувся тренінг «Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства, структурні фонди ЄС: умови участі, пошук партнерів, заповнення аплікаційних форм» в якому взяли участь місцеві активісти та представники громадських організацій, організації що працюють з особами з інвалідністю в Луганській області, а саме з міст Попасна, Золоте, Гірське, Кремінна, Сєвєродонецьк, Святогірськ, Дружківка, с.м.т.Новопсков, Білокуракіно.

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай на відкритті заходу привітав учасників, побажав плідної роботи та успішних проектів. В заході прийняла участь Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова.

Протягом чотирьох днів учасники ознайомились з проектами для молоді та молодіжних працівників, в яких можуть приймати участь особи з інвалідністю. Присутні мали можливість зареєструвати свої організації на порталі ЄС, а також отримали навички щодо заповнення форм фінансової ідентифікації, аплікаційних форм та подальшого звітування. Також розглянули практичні приклади профінансованих в Україні європейських проектів за участю осіб з інвалідністю.

Даний досвід є дуже важливим для фінансової підтримки інноваційних програм, розвитку громадянського суспільства, для реалізації програм, спрямованих на підтримку дітей та осіб з інвалідністю Луганської області.

Тренери: Оксана Бондар (м. Вінниця), Віктор Бобиренко (мСуми), Олександр Волошинський (м.Львів).

Всі учасники були забезпечені проживанням, харчуванням та транспортною підтримкою.

Тренінг проходив в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Організатори: ГО “Товариство “Зелений хрест” (Львів) в партнерстві з ЛОМГО «АМІ-СХІД», Кремінна.

Організація, логістика та супровід здійснено КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» за підтримки Управління молоді та спорту Луганської ОДА.