Доступність.Частина — 3

Аудит 2.

  1. Назва заходу : проведення аудиту архітектурної доступності в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка ( 3 корпус )
  2. Дата : 5.03.14.
  3. Цільова аудиторія : аудитор і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченко- майбутні реабілітологи та викладачі дисципліни «Основи здоров’я» в школах.
  4. Мета: створення гідних умов для навчання дітей та молоді з інвалідністю, шляхом виявлення елементів архітектурної недоступності університету  та їх подолання.

 


 
 
 
 


 


 
 

 
 

 


 
 

Результати:
  • Позитивні моменти: Доступність аудиторій; доступна прилегла територія; доступні двері на вході в корпус.
  • Негативні моменти: недоступність санвузлів; високі сходинки по всьому корпусу; відсутність пандусу або підйомників; відсутність шрифту Брайля на аудиторіях; двері й ручки одного кольору.
  • Рекомендації: поліпшити доступність санвузлів , зробити туалети ширше і вхідні двері ширше; обладнати корпус ліфтом поставити підйомну платформу з вертикальним переміщенням шахтного типу до 4 м. при вході в корпус для цього необхідно підготувати прилеглу територію; вмонтувати підйомну платформу з похилим переміщенням; розширити доріжки на прилеглій території; зробити дверні ручки контрастного кольору.
  • Дуже важливо, що ЛНУ імені Тараса Шевченка знаходиться в центрі міста, є одним з найстаріших ВНЗ Луганщини, за участі ЛОМГО «АМІ-Схід» переобладнано один з корпусів трирівневим пандусом і ліфтом, що робить його доступним, однак бар’єрними остаються решта корпусів. Також надзвичайно важливо, що  приймаючи участь в проведенні аудитів доступності студенти здобувають професійні знання, необхідні їм у подальшій робот, навчаються корисним навичкам, з великим розумінням ставляться до проблем інших людей.
 Продовження далі…

 Прес-центр ЛОМГО «АМІ-Схід»