Доступність.Частина — 4

Аудит 3.
  1. Назва заходу: Проведення аудиту доступності в КУ «Луганська середньоосвітня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25».
  2. Дата : 29.04.14
  3. Цільова аудиторія: аудитори та керівництво школи.
  4. Мета: створення гідних умов для навчання дітей та молоді з інвалідністю, шляхом виявлення елементів архітектурної недоступності школи та їх подолання.
 
 

 


 
 
 
 


 
 


 
 


 
 


 
 

Результати:
  • Виявлені позитивні моменти: відсутність бордюрів; наявність стоянки для автомобілів; вхідні двері широкі, широкі двері в кабінетах; на першому поверсі всі приміщення доступні, відсутні пороги; широкі коридори.
  • Негативні моменти: асфальтове покриття в поганому стані, є вибоїни; місце перетину трамвайних колій у поганому стані; відсутність пандуса або підйомників; відсутність ліфту, наявність сходинок; санвузли частково доступні.
  • Рекомендації: проведення ремонту прилеглої території; устаткування автомобільної парковки для людей з інвалідністю; побудувати пандус при вході в школу згідно державних будівельних норм; встановити кнопку виклику персоналу на доступній висоті; встановити ліфт; обладнати санвузол для дітей з інвалідністю з дотриманням будівельних норм; становити унітаз, відповідний ДБН, встановити поручні.
  Продовження далі…

 Прес-центр ЛОМГО «АМІ-Схід»