Дитяча радість у посилках від Спілки Самаритян України

Безперечно, Господні дива на землі творяться руками людей. І саме таким дивом для  дітей, що пережили жахіття війни, стали несподівані подаруночки благодійної організації Спілка Самаритян України. Сотні подарунків розлетілися у всі куточки нашої країни.

Так, в Умані жадані посилочки отримала Громадська Організація «Шлях Добра», яка опікується дітками з інвалідністю різних нозологій, а також дітками ВПО, які постраждали від воєнної агресії, керівник організації, Тетяна  Мануйлова.

У місті Ужгород, подарунки  отримали діти з інвалідністю різних нозологій та ВПО, якими опікується реабілітаційний центр «Святого Михайла», керівник центру, Мелінда Ветровські.

У Закарпатті та Запоріжжі, посилочки з подарунками надійшли   у Ромський Жіночий фонд «Чіріклі», який опікується шелтерами для жінок, дітей та людей з інвалідністю ромської народності, що евакуювалися та є ВПО.

У місті Коростень, подарунки  отримали діти та молодь з інвалідністю, а також діти ВПО, якими надає допомогу та підтримку Громадська Організація «Відкрий Своє Серце». Керівник, Світлана Леонідівна Кучер.

Посилочки від Спілки Самаритян України отримали також і в місті Бердичів, Житомирської області, а саме — Громадська Організація Навчально-реабілітаційний Центр для неповносправних дітей «Насіння Надії». Організація реабілітує дітей та молодь з інвалідністю різних нозологій та надає допомогу діткам ВПО. Керівник, Базилевич Валентина Анатоліївна.

Бажані подарунки та відчуття свята, надійшли і до мешканців міста Попасна, які евакуювалися в різні міста України, такі як: Дніпро, Черкаси, Кривий Ріг, Київ. Це багатодітні родини в яких по п’ять-шість дітей, також подарунки отримали дітки та молодь з інвалідністю різних нозологій, на даний час усі вони мають дуже погані умови проживання та є малозабезпеченими. Посилки були розіслані кожній родині окремо.

Такі потрібні подаруночки отримали і в місті Полтава,  Громадська Організація «Вулик». Керівник, Наталя Ярославівна Діда. Організація допомагає та опікується дітьми з інвалідністю та дітками ВПО, які переїхали з Луганської, Херсонської, Харківської областей.

 Допомогу від Спілки Самаритян України отримали дітки з інвалідністю з міста Покровськ, Донецької області, а саме Центр Комплексної Реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя». Керівником організації є Алєксєєнко Марина Володимирівна. На теперішній час, місто Покровськ знаходиться у прифронтовій зоні, під постійними ракетними обстрілами.

Довгоочікувані подаруночки отримали і діти з міста Кремінна, Луганської області, родини яких тікали від війни, і мешкають тепер у всіх куточках України. Це  дітки з інвалідністю та діти ВПО. Посилки розсилалися кожній родині окремо.  

Святковий настрій, разом з посилками від Спілки Самаритян України, також отримала переміщена Громадська Організація «Дар» з міста Сєверодонецьк, Луганської області, станом на зараз вони знаходяться в місті Дніпро. Організація опікується дітьми з інвалідністю та дітьми ВПО.

Щиру радість разом з подарунками отримали і діти з інвалідністю та ВПО, які зареєстровані в хабі Лозно-Олександрівської громади Луганської області, що знаходиться в місті Ірпінь.

Посилки також отримали мешканці міста Бородянка. Подарунки надійшли до багатодітних родин та дітей ВПО, які постраждали від військової агресії та отримали психологічні травми під час окупації. Умови проживання цих сімей наразі дуже погані, вони просто існують у жахливих умовах, за межею бідності.

Бокси із подарунками отримав і дитячий будинок у Дніпрі, під опікою якого знаходяться малеча з важкими захворюваннями, та діти з інвалідністю, яких було релаковано з міста Лисичанськ.

Також було розіслано окремі подарунки для вразливих категорій населення: дітей що постраждали від війни, дітей з інвалідністю, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей що є ВПО — Рівне, Буча, Дніпро, Черкаси, Чернівці, Київ, Івано-Франківськ, та інші міста.

Майже усі діти, які отримали подарунки від Спілки Самаритян України, постраждали від воєнної агресії, та були свідками воєнних злочинів росії. Часто це дітки з порушеним психо-емоційним станом, і саме тому так надзвичайно важливо, що вони мали змогу отримати ці чудові подарунки. Змогли трохи порадіти таким потрібним речам, поласувати смачними солодощами та печивом, адже багато хто з них, живе у незадовільних  житлових умовах, з мізерною матеріальною допомогою від держави.

Для багатьох малозабезпечених сімей, які не мають можливості забезпечити дітей шкільним приладдям, посилочки з канцелярськими засобами були вагомою допомогою, тому що не тільки принесли радість малечі, а й змогли суттєво допомогти у навчанні.

Для вразливих категорій населення подарунки від Спілки Самаритян України стали надважливою допомогою, адже багато хто не має фінансової можливості придбати такі потрібні речі, шкільне приладдя, солодощі. Малечі ці подарунки принесли неймовірну радість, відчуття свята, казкового дива, потрібності, чиєїсь турботи та любові. Адже, це так надважливо, коли у дитячих очах не сльози і біль, а промінчики щастя,  радості, надії та віри. Саме щасливі дитячі очі надихають нас на подальшу боротьбу зі злом і несправедливістю, саме ця радість в очах не дає опускати руки та зневіритися. Допоки є добрі серця на землі – добро  неодмінно перемагатиме біль та горе.

Щиро хочемо подякувати Спілці Самаритян України за надійне плече допомоги, яке завжди поруч, за суттєву підтримку у такі скрутні для усіх нас часи. Ваша, така важлива, дружба надихає нас на подальшу роботу з дітками, дає наснагу йти вперед, працювати для відродження нашої країни і боротьби з агресором. Щиро дякуємо за дружбу та підтримку! Бажаємо вам Божої допомоги та опіки в усіх починаннях та добрих справах.