Запрошення на участь в тендері на закупівлю обладнання

Громадська організація «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу — Схід» в рамках грантового проєкту «Соціокультурна, консультаційна, правова допомога, як шлях до соціальної згуртованості та активізації молоді з інвалідністю ВПО в приймаючих громадах» за підтримки ПРООН та ІСАР «Єднання» (Договір про надання гранту № 003UN_CY02-03787/01) запрошує взяти участь в тендері на закупівлю обладнання (ноутбуків).

Мета проєкту: Сприяння соціальній згуртованості в громаді, порозумінню, розвитку толерантності та захисті прав молоді, підлітків, їх родин ВПО, шляхом організації спільних соціокультурних заходів, засідань, обговорень, проведення опитування та врахування їх результатів в програмах громади.

Населені пункти реалізації проєкту: Дніпропетровська (Дніпро), Полтавська (Полтава), Закарпаття (Ужгород) Київська (Буча, Ірпінь, Бородянка)

Параметри закупівлі:

Ноутбук — 1 одиниця, діагональ екрану від 16″, тип матриці IPS, процесор від U7, об’єм пам’яті від 16Gb, жорсткий диск від 1TB, EVO, ємність батареї не менше 53 Вт/год, підсвічування клавіатури, сканер відбитка пальців, вага не більше 1.8 кг. Встановлене ПЗ Win11. У комплекті миша.

Ноутбук — 4 одиниці, діагональ екрану від 15,6″, тип матриці IPS, процесор від i7, максимальна тактова частота 4.7 ГГц, кількість ядер -10, кількість потоків  16, об’єм пам’яті від 16Gb, жорсткий диск від 512GB, сканер відбитків пальців, розʼєми і порти обовʼязково наявність 1-USB Type-C, 1- RJ-45, 3xUSB3.2, HDMI, Енергетична ємність батареї не менше 50 Вт/год, вага не більше 1,76 кг. У комплекті сумки та миші.

Вимоги до постачальника обладнання — учасника тендеру.

До участі у тендері запрошуємо юридичних осіб та фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які належним чином зареєстровані за законодавством України, мають відповідний КВЕД для постачання товарів та не є платниками ПДВ.

Оплата за товар — безготівковий розрахунок в гривні.

Організація залишає за собою право скасувати торги на будь-якому етапі тендеру до укладення договору з Переможцем.

Склад тендерної пропозиції:

  • 1. Сканована копія рахунку на оплату.
  • 2. Сканована копія документу про державну реєстрацію.
  • 3. Сканована копія документу про підтвердження податкового статусу та відповідного КВЕДу.

Дата оголошення запрошення на участь у тендері — 13.05.2024 р.

Термін подання тендерних пропозицій — 16.05.2024 р.

Орієнтовна дата закупівлі — 17.05.2024 р.

Тендерні пропозиції слід надіслати на електроні адреси:

tender.un@ednannia.ua та 26230476@ukr.net

Контактна особа — Сорока Олексій, +38 066 010 27 72