Буковина приймала чемпіонів

    З 28лютого по 2 березня в Чернівецькій області в с. Мигово Вижницького району пройшов перший в Україні Міжнародний турнір «Кубок співдружності слов’янських народів з гірськолижного спорту серед інвалідів».

    Організатор турніру – Фонд підтримки інвалідного спорту.

    В змаганнях приймали участь спортсмени з Росії, Вірменії, Польщі та України.

    За підтримки Громадської політичної організації «Фронт змін» в ролі вболівальників взяли участь в незвичайному турнірі інваліди – візочники з Буковини. Щоб підтримати гостей з сусідніх держав, а також наших земляків — ми приїхали на гірськолижний комплекс «МИГОВО» 1 березня з самого ранку. Організатори дійства зустріли нас тепло і радісно. Господарі закладу подбали про доступність для нас, людей на візках. 


    До їдальні, туалетної кімнати та житлових будинків були побудовані пандуси.

     І хоч навкруги було дуже багато снігу, але надзвичайно весняне тепле сонце вітало учасників та гостей Міжнародного турніру своїм теплом так жваво, що нам вдалося навіть засмагнути.


      Наповнені емоціями від чудового краєвиду Буковинських Карпат та чарівної погоди в перший день весни, ми вболівали за друзів спортсменів дуже активно. Були в захваті від того, як професійно спускалися лижники з гори. Ледь стримували себе від бажання також спуститися і відчути те неймовірне відчуття. Але на жаль, спеціальних пристроїв для цього не було.

    Надихавшись свіжого гірського повітря, набравшись сил та натхнення ми поверталися до своїх домівок веселі та задоволені. 


      Поділившись враженнями з друзями зі сходу України, з’явилася думка, що було б просто відмінно, якщо б таки заходи мали ще більший масштаб та знайшлися кошти, для того щоб в ньому могли взяти участь більше бажаючих.

                  

                                                                                   Валентина Марусенко

голова ЧОГОІ «Лідер»