Арттерапія Миргород, не лише дітям, а й дорослим

Заняття відбуваються під керівництвом Анастасії та Ольги Кобріних. Впродовж літа дівчата продовжували займатися із дітьми, наповнюючи дітлахів сонячною енергією. Арттерапія сьогодні вважається одним з найбільш м’яких, але ефективних методів. Під час сеансів арттерапії діти отримують важливе послання від власної підсвідомості, а також корегують свій емоційний стан. Саме під час занять  арттерапії вони проявляють і виливають на папір свої почуття. Бо арттерапія метод психотерапії, який дозволяє за допомоги творчості пережити внутрішні конфлікти,  тривогу, страхи, що турбують людину. Зустрічі допомагають розслабитися і зняти напругу.

   Протягом літнього часу проводилися і тематичні зустрічі: День кавуна, День цитруса, День соняшника тощо. Вихованці із задоволення малювали, корисно проводили час, а потім пригощалися смаколиками.

Арттерапія підходить не лише дітям, а й дорослим, тому до гуртка приходять дорослі, які знаходять психологічну рівновагу, спілкуються, лікуються «через творчість». Вони за допомоги терапії   висловлюють свої думки, почуття, настрої в процесі творчості. 

Арттерапія допомагає встановлювати відносини між людьми. За допомогою мистецтва людина не тільки виражає себе, а й більше дізнається про інших, дозволяє пізнавати себе і навколишній світ. Найголовніше, арттерапія розвиває творчі можливості та під час занять людина може відкрити в собі невідомі раніше таланти.

⁨Алла Рибальченко⁩