Заняття зі сценічної майстерності «Талант-клуб»

В надскладному сьогоденні заняття зі сценічної майстерності «Талант-клуб» допомагають дітям та молоді адаптуватися й розвиватися через театральне мистецтво. Вони відбувалися у літній період і онлайн, і офлайн.

Заняття зі сценічної майстерності — це підвищення самооцінки, удосконалення навичок спілкування, вміння проявляти себе, впевненість у комунікації з незнайомими людьми, розвиток творчих здібностей.

Зустрічі офлайн відбувалися на базі літнього реабілітаційного табору «Надія», де діти та молодь були активними учасниками занять зі сценічної майстерності. Вони складалися з основних елементів — це  розвиток уваги, виразності у вимові й висловлюваннях, координації рухів і пластичності. Групи формувалися в залежності від віку, тому для вихованців спілкування було комфортне, відбувалися нові знайомства й дружба. Під час занять розвивали ораторські навички:  міміка, мова, голос, вчилися  керувати своїми емоціями.

Також проводилися вправи, що сприяють розвитку гнучкості, пластики, координації рухів, зміцнення м’язів.  В процесі відтворення театральних вистав, номерів художньої самодіяльності  діти знайомилися і вивчала твори, позбавлялася страхів, які пов’язані з виступами перед великою кількістю людей, замкнутості, скутості. Учасники привчалися до порядку і відчуття відповідальності перед собою та іншими людьми.

Протягом табірних змін було організоване корисне дозвілля, де учасники із задоволенням проводили свій вільний час та мали змогу закріпити навички сценічної майстерності. Упродовж зміни були проведені: програма талант-шоу «Фабрика зірок», конкурсно-ігрова програма «Я люблю Україну», вечірня програма «Віночок українських казок», Бал казкових героїв, програма «Зіркові танці», виготовлення плаката «Я творчий і талановитий», Шоу талантів «Лісова пісня», перегляд і обговорення фільмів і мультфільмів тощо.

Особливе місце в сценічній майстерності «Талант-клуб» посідає робота та заходи з проведення інклюзивної програми шоу мильних бульбашок «Буль-буль». Було проведено понад 20 заходів, де присутні були близько 350 дітей. Цікавим і неповторним є майстер-класи з мильних бульбашок «Мильні витребеньки», які дозволяють дітям відвідати казковий світ та перевтілитися в артиста або чарівника. Мильні бульбашки допомагають: розвивати дрібну і грубу моторики, зорово-моторну координацію, м’язові почуття, дихання, стеження, соціально адаптуватися, знімають напругу й стрес, викликають позитивні емоції.

Працюємо за підтримки #Global_Fund_for_children   ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

Заняття зі сценічної майстерності #талант_клуб для родин ВПО й дітей та молоді з інвалідністю