Зворушливі подарунки для ГО «Д.А.Р.»

Напередодні різдвяних свят, дітей з ментальними порушеннями приємно порадували дуже зворушливими подарунками – посилочками від Спілки Самарітян України Київського об’єднання за підтримки  ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»,  Управління молоді та спорту Луганської ОДА, та за якісні логістику, супровід, організацію та транспортну підтримку  КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ».

Посилочки зібрані людьми з великою любов’ю та добром!!! Почуття щастя і турботи відчували діти та батьки, коли відкривали такий приємний подарунок! 

Велика подяка і пошана  Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяні Баранцовій за такий приємний сюрприз та за її турботу і піклування дітками з інвалідністю. 

Крім того, класним сюрпризом було відвідування Дідом Морозом та Снігуронькою п’яти родин, які виховують діток з важкими порушеннями в розвитку. Неможливо передати словами дитячу радість і сльози батьків… Дякуємо Аллі та Олександру Рибальченко за Вашу душевність і доброту. Ви, найкращі і щирі Дід Мороз і Снігуронька! 

Дякуємо керівнику Сєвєродонецькому центру Комплексної реабілітації  Olga Stepova за її підтримку і чуйність. 

Вітаємо Всіх з Різдвяними Святами! Хай вони несуть у кожну родину Щастя, Радість, Любов!!! 

https://www.facebook.com/DARseverodonetsk/posts/204593941307672?__cft__[0]=AZX1h5EaxPwHfN-EnORJKN5ZKuFIzgsTjLRSg7hBeySEBy81QjrwoUkNsB6CUx8EJPLrWGVm0j98E0sXWF9xcfIj3Rpw7tN2cnst7cXRlZN4Oqt5HfR3tDSsc-tFmhyXUCdkaPndbWfZKNFTvUfK10WO&__tn__=%2CO%2CP-R