Всі вірять в казку і чекають на дива

Новий рік та Різдво — час, коли дорослі і діти вірять в казку і чекають на дива. А коли в щось дуже віриш і чогось дуже чекаєш, це обов’язково трапляється! 

Саме до новорічних свят 93 дитини, які хворіють на цукровий діабет, з різних районів Луганської області отримали несподівані посилки з подарунками! Крім іграшок і смаколиків в посилочках були зворушливі листи з привітаннями. Радості дітлахів не було меж! Вдячність батьків за щасливі оченята малечі неможливо виразити словами. 

Щиро дякуємо Спілці Самаритян України Київського об’єднання за підтримки ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід», Управління молоді та спорту Луганської ОДА та за якісні логістику, супровід, організацію та транспортну підтримку КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ». 

Сердечно дякуємо  Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю за постійну увагу та підтримку сімей, які виховують дітей з інвалідністю. 

https://www.facebook.com/GO.Dia.World/posts/3025547821007661?__cft__[0]=AZU5LtVAwPlNQJrzIltMQoVlVW7p0FW4WiFx8Gtp6Grcu5Sba35ESVvbEEC4YgpuoY7AB755GLwu7QxGyTkjlFfnxl4SZ9VPABTJ1K8B2eQdD_USecAB1SdsbSPRl2s1PaMizoupK_c-PkSlKcYi6A-n&__tn__=%2CO%2CP-R