Зустрічі в Жіночому клубі «БЕРЕГИНЯ»

Зустріч учасників Жіночого Клубу «БЕРЕГИНЯ» в бібліотеці ім. Наталі Забіли відбулась наприкінці січня.

На зустрічі була присутня Урядова уповноважена з гендерної політики — Левченко Катерина Василівна. Обговорювали питання гендерної політики, проблеми та шляхи їх вирішення.

Порушували також такі питання, як: працевлаштування, самозайнятість осіб з інвалідністю, матерів, що виховують дітей з інвалідністю, жінок в складних життєвих обставинах. Підготували SWOT- аналіз особливостей працевлаштування для цих категорій., де розглядались сильні та слабкі сторони, загрози та можливості, стосовно працевлаштування жінок цих категорій. На всіх учасниць очікував подарунок від Катерині Левченко: авторські книги «Гендерне тяжіння. Передмова» для учасниць клубу.

«Это было важно для всех нас! Как вдохновляют нас такие встречи!» — Наталія, мати діток з інвалідністю.

«Девчата зачитывали целые цитаты из книги, делились впечатлением, радовались тому, что имеют отношение к встречам в Клуб — многие из женщин никогда не имели возможность соприкоснуться с чем-то кроме семьи и собственных проблем». Як говорять учасниці: «Да, есть проблемы, которые объединяют, и, Слава Богу, что не только проблемы – мы заслуживаем на развитие, на образование, на равенство..!»

Також розглянули можливість створення English club, з метою підвищення конкурентоспроможності жінок на ринку праці.

Зустріч відбулась в рамках роботи Жіночого клубу «Берегиня при підтримці Міжнародного жіночого клубу в м. Києві, реалізується ЛОМГО «АМІ-СХІД».

Підтримується управлінням молоді та спорту ЛОДА; ОКУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ».

Iнформаційна підтримка Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Висловлюємо подяку  ЦБС Голосіївського району міста Києва
нашим партнерам — ЦРБ ім. М.О. Некрасова та бібліотеці для дітей ім. Наталі Забіли

English version of this post