Зустріч з представниками ЗМІ — Інклюзивні послуги для всіх

04 грудня, Зустріч з представниками ЗМІ, головною темою якої є впровадження в Луганській області проекту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України».

Для кожної людини отримання освітніх послуг є найважливішим кроком до набуття знань, комунікації та соціалізації, а для дитини з особливими освітніми потребами та її родини, цей процес набуває особливого значення, потребує спеціального підходу, знань, якісної та скоординованої міжсекторальної співпраці фахівців.

Інклюзивна політика в Україні переживає складний процес становлення, ментального переосмислення, труднощів, недоліки чого відчувають на собі діти з інвалідністю.

Тож, сьогодні в Луганській області існуючи проблеми інформаційної, методичної, правової, соціокультурної допомоги для викладачів, батьків, неурядових та державних організацій, які працюють в сфері надання освітніх послуг дітям є дуже великими. Саме тому, інноваційні програми та методики проекту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України» мають для Луганщини надзвичайну важливість.

Що на протязі двох років буде впроваджувати даний проект? Які завдання та ідеї він приніс в Луганську та Донецьку області? Яких результатів ми маємо досягти? Яке коло соціальних партнерів буде залучено до його реалізації? Про все це дізнаються фахівці, які працюють з даною категорією та журналісти під час зустрічі.
Організатори — Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Міжнародна неурядова організація «Save the Children».

Інформаційна та організаційна підтримка на обласному рівні – Управління молоді та спорту ЛОДА , КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями», ЛОМГО «АМІ-СХІД»