Зустріч-консультування з Юлією Давидовою

22 лютого в приміщенні управління молоді та спорту ЛОДА пройшла зустріч-консультування з Юлією Давидовою — професором, доктором медичних наук, головою ВГО «Особлива жінка», головним експертом з питань репродуктивного здоров’я та медичної допомоги для жінок з обмеженими фізичними можливостями Всеукраїнської Ради жінок — лідерів НУО людей з інвалідністю. 

Завдяки їй жінки з інвалідністю з різних куточків України отримують медичну допомогу, психологічну підтримку та надію на повноцінне життя та материнство. Важкі ускладнення жінок з боку опорно-рухового апарата, серцево-судинної системи, нирок, кістнево –мязових захворювань – здаються професійності та бажанню допомогти цьому чудовому лікарю.

«Це лікар нового формату, сучасного розуміння, найвищої доброти та милосердя відносно жінок та дітей», Тетяна.

Під час зустрічі в м. Северодонецьку звучали дуже важливі для жінок та дівчат питання, ті, які потребують допомоги і ради. Надзвичайно важливим є те, що прямо під час зустрічі наші учасниці отримали нові знання, цінні поради, практичні направлення на консультації фахівців, на обстеження, лікування.  

Паралельно під час зустрічі відбувалося онлайн підключення завдяки чому змогли до участі долучитися жінки з Луганської, Донецької та Київської області.

Також дякуємо за підтримку під час проведення зустрічі — Сазонову Інну Євгенівну — Головного спеціалісту з акушерства і гінекології відділу з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я ЛОДА. 

За професійну багаторічну медичну допомогу, психологічну підтримку жінок з інвалідністю, за впровадження інноваційних медико-психологічних програм, які сприяють реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, стаття 24 «Здоров’я», професору Юлії Володимирівні Давидовій було вручено подяку. 

«Зустріч неймовірно цікава і корисна. Наші дівчата отримали відповіді на питання. Юлія Володимирівна — професіонал своєї справи, з почуттям гумору, її розповідь сприймається не як лікаря, а як друга чи порадника. Ми дуже задоволені, дякуємо!», Світлана.

«Таке відношення дарує відчуття впевненості в тому, що ти не один зі своїми проблемами, що все буде добре», Наталія.

«Під час цієї зустрічі я отримала для себе дуже важливі відповіді, мала можливість порадитися та зрозуміти, як рухатися далі. От же жінці з проблемами здоров’я отримати професійну допомогу дуже важко… Не має пристосувань, не має лікарів іноді, не має розуміння, як допомогти, якщо пацієнтка має важкі проблеми пересування. Не можу передати, як ця зустріч важлива для мене та моєї родини», Ганна.

Інформація: 

В листопаді 2018 року за проханням жінок, громадських організацій людей з інвалідністю, батьків, які виховують дівчат з проблемами здоров’я відбулося Всеукраїнське засідання «Жінка з інвалідністю – Міфи та реальність», яке в котре порушило важливі питання стосовно отримання якісної медичної допомоги, сприяння у збереженні репродуктивного здоров’я, в тому числі, для жінок та дівчат з ОФМ, які знаходяться в ситуації ризику і гуманітарної катастрофи. На думку учасниць зустрічі тема жіночого здоров’я є важкою, закритою, сповненою болю, нерозуміння, відчуття невирішеності.

Головним результатом засідання стала Резолюція та створення Всеукраїнської Ради жінок — лідерок НУО людей з інвалідністю

Резолюція: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=479405345917277&id=478706245987187&__xts__[0]=68.ARDDlcQNzAy1O-yBXGpVo9_damufw43lKu81LKU_88a4JIxbkIkEJsSMSvNlEHyfTBWJyVaVD1IWQfmsgd5M281inQvs3Wjjrptle9Iyvq8PoBRvUWiuNJunYBBLcFjt83Gmz6GaNtme8uLAfWvNk9a8Nn622D_gUiQfuX48w3VOutzhpmiRSvEEnvFQTZEOCdqtwtgOrLuk94KNKWaTIm0PTHqMF_nP5BO8Gpyc2Gnx3hgv3RzrcWEg74tXz6B4KynGm9fzXQ3nMZFBUwEG4CVbqhbhYNSu6wxU05vEl15wtWXen5IaSerjJeL1DMz7Cp97imqpNhkBOgY1XpU&__tn__=-R 

Для жінок, які не мають можливість потрапити на консультування професор надає консультації на сторінці 

https://www.facebook.com/groups/2265173660207562/?source_id=478706245987187

Організатори зустрічі: ВГО «Особлива жінка», ЛОМГО АМІ-СХІД

 за всебічної підтримці управління молоді та спорту ЛОДА КУ «ЛОЦСАМОФМ»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *