Засідання ЖІНОЧОГО КЛУБУ «БЕРЕГИНЯ»

22 січня 2020 року о 10:00, в готельному комплексі «МИР» (вул..Лисичанська, 1, м.Сєвєродонецьк) відбудеться засідання ЖІНОЧОГО КЛУБУ «БЕРЕГИНЯ».

Головною метою є сприяння у всебічному розвитку, в збільшенні можливостей та адаптації; психологічній, правовій, творчий, професійній допомозі жінкам/дівчатам з інвалідністю Луганської області, жінкам, які виховують дітей з інвалідністю/з особливостями, ВПО, мешканкам відділених районів, міст та селищ; проживають на лінії розмежування.

До роботи клубу будуть залучені фахівчині та фахівці різних напрямків діяльності – медичного, освітнього, мистецького, тощо.

Необхідність створення Жіночого клубу було підтримано жінками Луганщини під час проведення Всеукраїнського Форуму «Жінка з інвалідністю – міфи та реальність» (27-28.11.2018) https://naiu.org.ua/zhinka-z-invalidnistyu-mify-ta-realnist/

В програмі заходу:

  • обговорення ідей, завдань, планів
  • дитячий майстер клас (під час роботи жінок — мам);
  • соціокультурна програма;
  • кава та спілкування;

Інформація: восени 2019 для жінок/дівчат Луганщини в рамках роботи Клубу вже розпочаті консультації фахівців, індивідуально та он-лайн. Жінки отримують консультування по збереженню жіночого здоров’я, оздоровчих технологій, правові консультації, сприяння в отриманні технічних та інших засобів реабілітації (електричні візки, милиці, засоби особистої гігієни), тощо.

На сьогодні відбулися індивідуальні та онлайн зустрічі із Давидовою Юлією — професором, доктором медичних наук, завідуючою відділенням гінекології ПАГ; з Алісою Ліманською – кардіологом – терапевтом, науковим співробітником ПАГ; Вікторією Барановою – ведучим психологом; з юристами, правозахисниками; 05.12. готуються зустрічі для мам дітей з інвалідністю з відомим фахівцем — Оленою Скрипко – керівником Всеукраїнського напрямку «Батьки за ранне втручання», тощо.

В літку 2019 року, Жіночий клуб «БЕРЕГИНЯ» розпочав свою діяльність на територію Києва — для жінок ВПО, з інвалідністю, мам дітей з інвалідністю Луганської та Донецької областей до яких приєдналися мешканки Києва – жінки/дівчата вразливих категорій.

В столиці діяльність Жіночого клубу «Берегіня» підтримується Міжнародним жіночим клубом м. Києва, який здійснює свою діяльність виключно на території столиці. https://ami-cxid.org/category/activity/women-s-club-beregynia/


Організатори в Луганській області – Управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ», ЛОМГО АМІ-СХІД;

На всеукраїнському рівні – Національна Асамблея людей з інвалідністю України;

За всебічної підтримки: Луганське обласне відділення фонду соціального захисту людей з інвалідністю; ВГО «ОСОБЛИВА ЖІНКА»; медичні, наукові співробітники ПАГ.

інші державні та громадські об’єднання Луганщини.